folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Formatla İlgili Bir Soru

Formatla İlgili Bir Soru

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    doktordanger
    doktordanger's avatar
    Erkek
    s.a müridlerim benim arkadaşın bilgisayarına format atıcaktık arkadaş xp profosyonel kullanıyo ama cd ssi yoktu. Bende kendi bilgisayarımın cd sini götürdüm arçelik marka olduğu için bilgisayarım cd side arçeliğindi ama format atabiliyordum kendi bilgisayarıma. Ben xp home editon kullanıyom arkadaşada dedim gel sana homeedetion kuralım diye benim cd yi götürdük ama hata verdi. Biçimlendirme falan herşey oldu kurulum tamamlanıyor şeyinde hata verdi . Ve yüklüyemdik şimdi sorun ne  acaba başka format cd si götürsem olurmu lütfen abilerim

Yeni wep sitem www.bilisimbilim.com inş reklama girmez::).Yaw reklamsa söyleyin kaldırız. her türlü haberi bulabilirsiniz
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essan
    essan's avatar
    Erkek

cd tam okumamıştır hoca. hem kendi cd den kursan nolucak ki birde seri no ile uğraşacan. microsoft yakana yapışacak bu korsan diye hata vericek bide onla uğraşacan. hem cd sana verildiğine göre o cd de seri no bi tanedir sen aynı seri noyu girersen belki microsoft senin korsanlık yaptığını anlar. onun için seri noyu farklı girip ondan sonra kur bakalım. hem home işe yaramaz profesyonel kur tepe tepe kullan.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    twister_89
    twister_89's avatar
    Erkek
    kardeş senin xp home westel'in recovery cd si olmasınkine.çünkü sen o cd ile pek format atmıyon sadece sıfır hale getiriyon.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    doktordanger
    doktordanger's avatar
    Erkek
    essan bunu yazdı:
    -----------------------------

cd tam okumamıştır hoca. hem kendi cd den kursan nolucak ki birde seri no ile uğraşacan. microsoft yakana yapışacak bu korsan diye hata vericek bide onla uğraşacan. hem cd sana verildiğine göre o cd de seri no bi tanedir sen aynı seri noyu girersen belki microsoft senin korsanlık yaptığını anlar. onun için seri noyu farklı girip ondan sonra kur bakalım. hem home işe yaramaz profesyonel kur tepe tepe kullan.

hocam pazzartesi günü profosyonel kurcam inş işe yarar. sağol 

Yeni wep sitem www.bilisimbilim.com inş reklama girmez::).Yaw reklamsa söyleyin kaldırız. her türlü haberi bulabilirsiniz
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    doktordanger
    doktordanger's avatar
    Erkek

twister_89 bunu yazdı:
    kardeş senin xp home westel'in recovery cd si olmasınkine.çünkü sen o cd ile pek format atmıyon sadece sıfır hale getiriyon.

eet o olması lazım :) format atmakla aynı hocam yha:D  

Toplam Hit: 793 Toplam Mesaj: 5