folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilgisayarla İlgili Diğer Konular
linefolder Formattan Sonra Gerekli Olan Programlar İçin Arşiv Arıyorum

Formattan Sonra Gerekli Olan Programlar İçin Arşiv Arıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek

Merhaba. Haftada bir bilgisayarıma format atar oldum ve sürekli aynı şeyleri yükle sil yükle sil google!a yaz indir bilmem ne yapmaktan bıktım :D

Bazı temel programlara ihtiyacım var ve forumda "arşiv" "program" tarzı aramalar yaptığımda ihtiyacım olmasa dahi işime yarayabilecek şeyler buldum.

Lakin hala tam olarak formattan sonra tam bağımsız bir dosya arşivim yok ve bunun için bi konu açma gereği duydum.

İstediklerim çok basit. Elinizde Adobe Serisi , Office serisi , K-Lite Codec Pack , Spotify , Winrar  ve bu tarz normal insanlar için gerekli olabilecek dosyaların yandex , mail.ru gibi linkleri varsa bunları paylaşır mısınız ? 

- Teşekkürler

Telegram : @CuneytKuscu && Discord : Tyenuc#2679 | İstanbul Avr. Yazılım Mühendisi ve sonunda işim var (:
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepHouse
    DeepHouse's avatar
    Erkek

programları kurduktan sonra bilgisayarını imajını al böyle amele gibi herseferin de format atmak la ugrasmazsın en azından bro

Bu işler zordur, özveri ister; hatta özveriden fazlasını, ruhunu ister...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmQceR
    EmQceR's avatar
    Erkek

https://ninite.com/ şöyle bir site mevcuttu bakabilirsin.

...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek

sağolun ama böyle birşey istemiyorum :D
    Dediğim gibi link olması benim için daha iyi olur. Normalde D sürücüsünde tutuyordum ama sonuncu formatta onuda silmek durumunda kaldım. Şimdi ise verilerimi internet üzerinde tutmak istiyorum.

Hali hazırda yandex hesabım filan var. Onlarında içini boşlattım şimdi sadece depolama yapmak kaldı.

Tekrardan teşekkürler bu önerileriniz için :)

Telegram : @CuneytKuscu && Discord : Tyenuc#2679 | İstanbul Avr. Yazılım Mühendisi ve sonunda işim var (:
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

Valla super olur.

Yakinda bende atacağim. Benim super abim virus bulaştirdi kisayol u. Onunla uğeaşmakta gözüm almiyor. 

Hd takip yedeklemeye korkuyorum. Bir aklim yedekleme sil hepsini diyor. Yeniden yüklemek icin elinde son sürüm olan autocad, illustator gibi cizim seti.  Faydali seyler varsa ekleyin dua ederim.

Yada format dosyasida olur sadece . 

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
Toplam Hit: 1075 Toplam Mesaj: 6
gekreli programlar