folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Formattan Sonra Renk Ayari

Formattan Sonra Renk Ayari

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdibaba06
    erdibaba06's avatar
    Erkek

Arkadaslar  win7 format attim ama ekran nedense  normal de okadar format attim ve hic bir ayar yapmaz idim bu sefer  ekran cok fazla  parliyor farkindaysaniz kirmizi olanlar gözukmuyor oyunlarda falanda bi garip driverleri eksikmi yukledim yada  ne bileyim ne olduda böyle ekran ayarlari + masaustu sag tik ayarlari ile ayarladim pek birsey degismedi daha kötu oldu hatta yardimlarinizi bekliyorum 

Bize kalmayacak dünya için, bize kalacak günahlar biriktiriyoruz.'' Pir Sultan Abdal
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo

Güldüm :D hocam ekranın parlıyorsa eğer sen şuan kırmızıları göremiyorsan sıkıntı ekranında yani biz normal olarak görüyoruz doğal olarak :D sen telefondan falan resim çek

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdibaba06
    erdibaba06's avatar
    Erkek
    0x656e bunu yazdı

Güldüm :D hocam ekranın parlıyorsa eğer sen şuan kırmızıları göremiyorsan sıkıntı ekranında yani biz normal olarak görüyoruz doğal olarak :D sen telefondan falan resim çek

Bize kalmayacak dünya için, bize kalacak günahlar biriktiriyoruz.'' Pir Sultan Abdal
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

monitör kablon gevşemiştir sen yine dışardan görünecek şekilde bi foto at bakalım hocam

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdibaba06
    erdibaba06's avatar
    Erkek
    yunusdogan bunu yazdı

monitör kablon gevşemiştir sen yine dışardan görünecek şekilde bi foto at bakalım hocam

attim ustte hocam 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

ekran kartının arayüz programından bi ayarları mı oynadın.. yada yanlış driver yükledin yada çözünürlük ayarları vs varya orada 32bit i sen 16bit falan mı yaptın kontrol et hocam..

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdibaba06
    erdibaba06's avatar
    Erkek
    yunusdogan bunu yazdı

ekran kartının arayüz programından bi ayarları mı oynadın.. yada yanlış driver yükledin yada çözünürlük ayarları vs varya orada 32bit i sen 16bit falan mı yaptın kontrol et hocam..

vallaha hic bilmiyorum hocam formati dahi zar zor attim :/ 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ceoden
    Ceoden's avatar
    Erkek

@Yunusdoğan task bar'ı görmüyor musun hocam contrast fırlamış..
    Öncelikle driver'n herhangi bir controller yüklemiş mi bak, eğer yüklediyse contrast ayarının uçuk olması büyük ihtimal onu orta düzeylere çekebilirsin..
    Olmadıysa masaüstüne sağ tık > Ekran Çözünürlüğü > Gelişmiş Ayarlar > Monitör; Renkler sekmesinden 32 bite çıkar zaten öyle ise devam et Renk Yönetimi > Gelişmiş sekmesine gel ve tüm ayarları Sistem Varsayılanı olanlar ile değiştirmeyi dene..

DBD 3docean.net/user/nokuf exarch.artstation.com Instagram.com/exarch.art
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

team yükleyip pm den yollasana bana. bakayım hocam

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TOMBLACK
    TOMBLACK's avatar
    Erkek

doygunluk full yapınca böyle oluyordu galiba ekran kartının ara yüzünden bak bekli olur

Toplam Hit: 1111 Toplam Mesaj: 10
windows7 ekran parlaklik