Formmail Olusturmak??

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SHEK1LC1
    SHEK1LC1's avatar
    Erkek

Arkadaslar forumda aramama ragmen gecici bi sorun dolayısıyla konus acmak zorunda kaldım..

basit bi form mail nasıl olusturulur bana ilgili bi kaynak yada acıklama yapar mısınız?

siteye falan değil sadece fake için kullanılacak bişey..

bunu bazı sitelerden alabiliyorum zannedersem ama olmadı..

Hüküm verildi...!!! KARISMA...!!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mirza Efe
    _Dert_
    _Dert_'s avatar
    Erkek
    Bende html kodlarını yollayabilecek arıyorum.. kodları yazıcam maili actıgında kodlar normal calısır sekılde acılcak. <html><title>adfa</title></html boyle yollucam karsı tarafda boyle gozukmucek calısır vaziyet olcak. böyle gönderebilirmiyiz.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jayde
    jayde's avatar
    Erkek
    hala fakemaillemi uğraşıyosunuz.tavsiyem hazır fakelerden çalışan kodları bulup kendinize göre ayarlayın
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

_Dert_ bunu yazdı:
    -----------------------------
    Bende html kodlarını yollayabilecek arıyorum.. kodları yazıcam maili actıgında kodlar normal calısır sekılde acılcak. adfa
    -----------------------------

Mail senderında ishtml=true denilen bi secenek olması lazım, kodlarında onu aktif yapacaksın ve standart formatta bi html formatı ile yollicaksın..

Dün gmail için mükemmel bi fake mail gelmiş bana ona dedim, içinde text boxlar send buttonlar fln var...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mirza Efe
    _Dert_
    _Dert_'s avatar
    Erkek
    Gmail fakesini yayınlasana :) Mail sender programını bi araştırayım...

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    legendary
    legendary's avatar
    Erkek

http://www.nadirdemirsoy.com/php_mail.rar

phpmailler klasörünü olduğu gibi formu nerde çalıştırıyosan oraya at.iletisim.html bildiğin gibi.formprocess de de editleyeceğin yerleri yazdım içinde

edit: hotsun dışında çalıştırcaksan ör. maille vs. iletisim.html den formun yolunu ona göre ayarla ör : http://www.xxx.com/formprocess.php.

yaratıcılık uçmak değil konmaktır...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mirza Efe
    _Dert_
    _Dert_'s avatar
    Erkek
    Smtp ayarlarını tutturmaadım sanırm "Formunuz gönderilemedi" diyor..

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    legendary
    legendary's avatar
    Erkek
    kendi hostunda ne diye tanımlı mail.xxx.com da olabilir mailswsdwe.xxx.com da yada tamamen farklı bişey.port falan genelde standarttır

yaratıcılık uçmak değil konmaktır...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mirza Efe
    _Dert_
    _Dert_'s avatar
    Erkek
    Ya ben yahoo nun hotmail'in smtp ayarlarını yazıyom...ftpsini buldugum bi sitede deniyom :)

Toplam Hit: 1275 Toplam Mesaj: 9