folder Tahribat.com Forumları
linefolder Programlama Genel
linefolder [FORTRAN] Arkadaşımın Ödevi Var, Hayrına Yardım Edebilecek Murit Aranıyor

[FORTRAN] Arkadaşımın Ödevi Var, Hayrına Yardım Edebilecek Murit Aranıyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MikRoBiT
    MikRoBiT's avatar
    Erkek

Arkadaşlar merhaba. Arkadaşım kimya mühendisliği 1. sınıfta okuyor. ES dersinde bir ödev vermişler ve bu dersi geçmesi için çok önemli. Etrafımızda yardım edebilecek kimsede bulunmadığı için sizden bir yardım istiyim dedim. Ödevin ne olduğunu bilmiyorum program yazılacakmış ama zormudur nasıl yapılır ücret karşılığı yapılan birşey midir hiçbir fikrim yok bir ayıbım olduysa affola :) Ödevin resimleri aşağıda:

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AlbayHardal
    AlbayHardal's avatar
    Erkek

Bize zamanında Matlab öğretmişlerdi de, bunu yazmak matlabda iş bile değil. Arkadaşın sanırım derse pek gitmemiş.

They are as numerous as ants in the earth, as fish in the water, as birds in the air. They are timid, brave, ignorant, dominating and they are children.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MikRoBiT
    MikRoBiT's avatar
    Erkek
    AlbayHardal bunu yazdı

Bize zamanında Matlab öğretmişlerdi de, bunu yazmak matlabda iş bile değil. Arkadaşın sanırım derse pek gitmemiş.

evet malesef hocam

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csabanci
    csabanci's avatar
    Erkek

ES dediğin esturmantel analiz dersi mi ne.. yardımcı olabilirim ama detay vermen gerek

Evrim içi mürit..laugh is live..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MikRoBiT
    MikRoBiT's avatar
    Erkek
    csabanci bunu yazdı

ES dediğin esturmantel analiz dersi mi ne.. yardımcı olabilirim ama detay vermen gerek

Fundamentals of Scientific Programming    diye geçiyormuş. Fortran ile program yazmayı öğreniyorlar

Toplam Hit: 1162 Toplam Mesaj: 5
ödev fortran