Forum İçindeki Bazı Programlar.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Melik
    Melik's avatar
    Erkek
    Arkadaşlar Görünürde Haftada 1 Ayda 1 Adam Akıllı Keylogger Paylaşılıyor.Ancak Çoğu Online AntiVirüslerde Okutulduğunda Bütün Antiler Görmeye Başlıyor Sonra Keylogger Pert Oluyor, Tahribata Üye Olmayanlar Bazıları Bilmeden Veya İb.nelik Olsun Diye Taratıyorlar Bence Keylogger İsteyenleri Pm Yolu İle Dowland Linkini Dağıtalım Bu Ve Benzeri Konularda Siz Neler Düşünüyorsunuz ?

Profil fotoğrafndaki begenme sayısını popülerlikle eşdeger kılan bir ülkede yaşıyoruz
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Foxxxxxx
    Foxxxxxx's avatar
    Erkek
    üyeler sadece yorum yapıyor burda üye olmayanlar sayfanıun içerigi dowloand linki yorumlar hepsini görebiliyorlar bende üyelerin özelligi nedir diye düşünüp duruyorum sadece yorum yapmak mı acaba

Babamı namaz kılmış, dua ederken görünce Benim için de dua et deyiveriyorum Ve babamın cevabıyla sarsılıyorum Kendisi nerede, derse, ne diyeyim?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fivestar
    fivestar's avatar
    Erkek
    Foxxxxxx bunu yazdı:
    -----------------------------
    üyeler sadece yorum yapıyor burda üye olmayanlar sayfanıun içerigi dowloand linki yorumlar hepsini görebiliyorlar bende üyelerin özelligi nedir diye düşünüp duruyorum sadece yorum yapmak mı acaba
    Dostum yanlış düşünüyorsun tahribat felsefesini kavraman dilegiyle :)

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

fivestar bunu yazdı:
    Foxxxxxx bunu yazdı:
    Dostum yanlış düşünüyorsun tahribat felsefesini kavraman dilegiyle :)

muyap bile kavradı :)=

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Esconda
    Esconda's avatar
    Erkek

Foxxxxxx bunu yazdı:

Peki sen o dandik forum sitelerinde üye olmadan linkleri göremediğinde içinden küfür etmiyomusun?

https://t.me/pump_upp
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeco
    Yeco's avatar
    Homo

Esconda bunu yazdı:

Foxxxxxx bunu yazdı:

Peki sen o dandik forum sitelerinde üye olmadan linkleri göremediğinde içinden küfür etmiyomusun?

katılıyorum Tahribat'ı Tahribat yapan budur zaten diğer forumlar gibi olmaması..

holy! holy! the soul is holy! the nose is holy! the tongue and cock are holy and the hand and asshole holy!
Toplam Hit: 1641 Toplam Mesaj: 6