Forumun Birinde Garip Hata

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek

denyo yu phpbb forumun arama sında deniyordum,bikaç sitede mysql hatası verdi,ama sitenin birinde şöyle bişe çıktı

Kritik hata

Max connections per IP reatched, (8) please use fewer open windows

Bu ne demek oluyor,izah eden olursa sevinirim.

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    by_medcezir
    by_medcezir's avatar
    Erkek
    senin a.q  ulan ne zararı varda saldırıyon oraya buraya yaw holy abiye bu konuda çok kızıyom çoluk çocuğun elinde oyuncak oldu .Lamerliğinizi utanmadan gelip anlatmayın bari burda.Ne zararı vardıda saldırıyon .Adamlar be güzel bilgi paylaşıyo bence sen oraya takıl biraz feyz al. başka bişi demiyom.

El Yumruğu Yemeyen Kendi Yumruğunu Balyoz Sanarmış.By_Medcezir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek

by_medcezir bunu yazdı:

senin a.q  ulan ne zararı varda saldırıyon oraya buraya yaw holy abiye bu konuda çok kızıyom çoluk çocuğun elinde oyuncak oldu .Lamerliğinizi utanmadan gelip anlatmayın bari burda.Ne zararı vardıda saldırıyon .Adamlar be güzel bilgi paylaşıyo bence sen oraya takıl biraz feyz al. başka bişi demiyom.

sana mı düştü lan bekçilik yapmak

neyse düzgün bir cevap gelecektir.

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    by_medcezir
    by_medcezir's avatar
    Erkek

madem iyi güzel bişey yaptığına inanıyon niye sildin saldırı yaptığın sitenin adını.Bide bekçilik bana düşmedi ne işim olur sadece yaptığının yanlış olduğunu senin alıcan şekilde yazdım.benim bildiğim zararlı sitelere saldırılır pek ilgim yok ama bu kadarını biliyom.madem o kadar meraklısın bu işlere yararlı siteleri bırakıp zararlı sitelere saldırsana.Bide eminim o siteyi kuranlar senden daha akıllıdır.Belki flood koruması koymuşlardır.Yada ne bilim sonuçta senden akıllı oldukları ortada.Eminim sen yakında bizede saldırırsın.ve yine eminim yine bi boq yiyemeyeceksin.

cevap yazacak arkadaşlar :ARKADAŞIN BAHSETTİĞİ SİTE YARARLI BİR SİTEDİR.

teknolojitelevizyonu.com/forum bahsettiği site.

El Yumruğu Yemeyen Kendi Yumruğunu Balyoz Sanarmış.By_Medcezir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    thehunturk
    thehunturk's avatar
    Erkek
    proxy kullan geçer.

Adsense Gelirli Siteler
Toplam Hit: 2088 Toplam Mesaj: 5