Fotoğraf Hileleri & Özel Efektler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mchd
    mchd's avatar
    Erkek

dostlar bugün ilgi çekici ve güzel bir eğitim setine rastladım internette. fotoğrafa ilgim büyük ve anlattığını iddia ettiği şeyler de herhangi bi fotoğrafçının çokça işine yarayacak cinsten. fakat bu seti 79 liraya satıyorlar. alan eden arkadaşlarımız varsa eğer bizimle paylaşırsa çok makbule geçer. büyük bi yükten kurtarır bizi. yalnızca benim değil herkesin de ilgisini çekebileceğini düşünüyorum.

ürünün sitesi: http://fotografhileleri.com/

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myblackworldweb
    myblackworldweb's avatar
    Erkek
    mchd bunu yazdı

dostlar bugün ilgi çekici ve güzel bir eğitim setine rastladım internette. fotoğrafa ilgim büyük ve anlattığını iddia ettiği şeyler de herhangi bi fotoğrafçının çokça işine yarayacak cinsten. fakat bu seti 79 liraya satıyorlar. alan eden arkadaşlarımız varsa eğer bizimle paylaşırsa çok makbule geçer. büyük bi yükten kurtarır bizi. yalnızca benim değil herkesin de ilgisini çekebileceğini düşünüyorum.

ürünün sitesi: http://fotografhileleri.com/

harikaymış bu.

ortak olup alalım yahu )

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mchd
    mchd's avatar
    Erkek

aslında gerçekten bu gösterdiklerini anlattığına inansam alırım. ama bu gösterdiği fotoğrafların çoğu zaten her fotoğraf kitabında anlatılan şeyler. ve teknikle alakalı şeyler. mesele ps kısmında ne kadar başarılı oldukları

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angelofhope
    angelofhope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

fotoğrafçılıkla pek alakasını göremedim ben.

bunları yapabilmen için photoshop öğren yeter hocam. gerek yok böyle atraksiyonlara.

Programming is our Religion, Algorithms are Our Bible & We ./make Our Own GOD
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ar0fer
    Ar0fer's avatar
    Erkek

Hocam introda da dediği gibi senin hayal gücüne kalmış. Gerek yok böyle şeylere. Biraz photoshop ve fotoğraf bilgisi ile çoğunu yapabilirsin.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek

Torent felan bulamazmıyız acaba ?

Çılgın şeyh Müritleri coşturuyor...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLYSeRo
    HoLYSeRo's avatar
    Erkek

ps öğrenmeye bak hacım fotoğrafcılıklı alakası yok bunların nerdeyse çözünürlük felan ıyı olur ıyı bır makıneyle o kdar.

https://open.spotify.com/playlist/23XNoEDF9D23pojmlqnUWV?si=BiCIFFwARDW4egNxtWCSNw
Toplam Hit: 1855 Toplam Mesaj: 8