Fotoğraf Makinesi Tavsiyeleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Merhaba Mürit ve Mürideler,

2.000-3.000 bandında profesyonel bir fotoğraf makinesi arıyorum. Tavsiye edebileceğiniz bir şey var mı ? 2. El satan varsa ona da talip olabilirim.

Yada atıyorum hocam o paraları verme çöp olur bütçeni şu yaparsan şunlar çok güzel dediğiniz varsa da olur. Kesenin ağzını bir tık daha açabilirim.

İyi forumlar

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

Amaç ne, ne için kullanılacan, sadece fotoğraf mı çekeceksin, yoksa video da çekecek misin?

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek
    x-files bunu yazdı

Amaç ne, ne için kullanılacan, sadece fotoğraf mı çekeceksin, yoksa video da çekecek misin?

sadece kaliteli fotoğraf.

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MustyKTE
    MustyKTE's avatar
    Erkek

Nikon D7200 amiral gemisi bir cihazdır. 
    tavsiye ederim. 

http://instagram.com/m.cebecioglu 

fotorğaflara bakabilirsin, danışmak istediğini danışabilirsin. 

hşşşt.. instagram.com/m.cebecioglu
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DE5TROY3R
    DE5TROY3R's avatar
    Erkek

Sony HX350, bundan var profesyonelmi bilmiyorum.

Az kullanıldı. 07.10.2022 tarihine kadar mediamark garantili.

https://www.sony.com.tr/electronics/cyber-shot-kompakt-fotograf-makineleri/dsc-hx350 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    MhmdAlmz bunu yazdı
    x-files bunu yazdı

sadece kaliteli fotoğraf.

makineden ziyade lense yatırım yapmak daha akıllıca olacaktır.

orta ayarda bi makine alıp üst düzey seri lenslerden almak gerek.

ancak o lenslerin fiyatları da 2-3 bin liradan başlıyor genelde.

goo.gl/qBNZmW
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek

Full frame canon 6d ve 85mm 1.8 lens var hocam butceni asiyo biraz ama kalite istiyosan bence guzel ikili, bende kaliteli fotograf icin aldim memnunum 

Toplam Hit: 717 Toplam Mesaj: 7
fotoğraf makineleri