folder Tahribat.com Forumları
linefolder Sosyal Ağlar
linefolder Fotoğraf Özgünleştirme

Fotoğraf Özgünleştirme

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coder2
    coder2's avatar
    Erkek

İnstagram veya pinterest ile ilgilenen arkadaşlar özgün içeriklerin (fotoğrafların) daha görünür olduğu yönünde çok fazla şey duymuştur.

Bu sistemler fotoğrafların aynı olduğunu hangi yöntemler ile tespit ediyor sizce ?

pinterest için konuşursak; yazdığım bot ile pinterestten toplu şekilde çektiğim fotoğraflara bazı işlemler uyguladım. Ve belirli aralıklarla hesabımdan bot ile paylaştırdım. Ayna, watermark, yazı ekleme , kırpma, Exif bilgileri ekleme ve parlaklık değiştirme. Bunlara rağmen 3 hafta sonra hesap spamdan dolayı ban yedi. 

Tüm fotolara her zaman aynı işlemleri uyguladığım için yakalanmış olabilirim diye düşündüm şimdi de random  olarak yaptırıyorum fakat pek umudum yok. 

Fikri olanlar yazarsa sevinirim.

Önceleri Kızlar Utanınca Kızarırdı Şimdilerde Kızarınca Utanıyorlar..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tranceport
    tranceport's avatar
    Erkek
    coder2 bunu yazdı

İnstagram veya pinterest ile ilgilenen arkadaşlar özgün içeriklerin (fotoğrafların) daha görünür olduğu yönünde çok fazla şey duymuştur.

Bu sistemler fotoğrafların aynı olduğunu hangi yöntemler ile tespit ediyor sizce ?

pinterest için konuşursak; yazdığım bot ile pinterestten toplu şekilde çektiğim fotoğraflara bazı işlemler uyguladım. Ve belirli aralıklarla hesabımdan bot ile paylaştırdım. Ayna, watermark, yazı ekleme , kırpma, Exif bilgileri ekleme ve parlaklık değiştirme. Bunlara rağmen 3 hafta sonra hesap spamdan dolayı ban yedi. 

Tüm fotolara her zaman aynı işlemleri uyguladığım için yakalanmış olabilirim diye düşündüm şimdi de random  olarak yaptırıyorum fakat pek umudum yok. 

Fikri olanlar yazarsa sevinirim.

pinleme hızların ile alakalı olabilir.ne sıklıkla pinleme yaptın

Atatürkçülük ölmez bir hedef, yükselen bir şereftir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coder2
    coder2's avatar
    Erkek

59 dakikada 1 pin

Önceleri Kızlar Utanınca Kızarırdı Şimdilerde Kızarınca Utanıyorlar..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek

Belli değerler içerisinde pin süresi de random olsun.

GusFring tarafından 17/Haz/19 14:40 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 858 Toplam Mesaj: 4
fotoğraf özgünleştirme