folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Foxta Boks Maçı Wladimir Klitschko

Foxta Boks Maçı Wladimir Klitschko

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    Desteklediğim çok sağlam olduğunu söylediğim muhammed alinin 44 nakavtlık rekorunu kran adam....Öküz gibi birşey ray austini 3  sol yumrukta yere seren adam..Bu akşam 04.00 da foxta kaçırmayın :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jannissary
    jannissary's avatar
    Erkek

başlık yanlıştan dolayı enteresan ve güldürücü olmuş göz önüne getirdimde bi an "bok maçı" nı. karşı karşıfa felan böyle :|

gece gece adamın aklına saçma sapan şeyler geliyor. bahsedilen adamda tam bir yarmadır ayrıcanak gece uyanamacak

olsamda yutupta bakacağım muhakkak

15-17 yaşları arasında ham bünyeli,cahil,karanlık beyinler tarafından yetişmiş geleceğin statükocu elitleriyle bayağı ve gereksiz tartışmalardan sıkıldığımdan dolayı artık siyasi tartışmalarda boy göstermeyeceğim. o konulara yazanlara dışardan bakıp cahilliklerini nasıl kustuklarını son derece iyi görebiliyorum.size kolay gelsin. isteyen herkes üstüne alınabilir. gocunduysanız pm atabilirsiniz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Swool
    Swool's avatar
    Erkek
    Başlığı görünce şaşırdım :/ neyseki boks maçıymış.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    __d_mode__
    __d_mode__'s avatar
    Erkek
    Telefonumun ajandasını bir hafta önceden ayaladım, bu maç kesinlikle kaçmaz 2 dev dövüşücek..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    InFlames
    InFlames's avatar
    Erkek
    Obaaa izlemek lazm ya kesin :|
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Rebul
    Rebul's avatar
    Erkek

Fox bu bok maçı bile beklenir

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    egalix
    egalix's avatar
    Erkek
    20 dakika kaldi, bekliyoruz :|

ignotum per ignotius obscurum per obscurantius
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

ehhhh dedim wladimir aldı.Güzel miydi?Kısmen.

NEden mi?Wladimir ile tartıştıkları isme baktım maçta bir kaç yumruktan başka hiç bir nanesi yoktu.Wladimire bakıyoruz adam o sert sağlarını boş bulduğunda vurdu.Her raund mutlaka 3-4 tane vardı.Nakavta çok yaklaştı..

Yani wladimir her zamanki garanti oyna taktiğini kullandı.boş bulduğunda sarstı.Pek güzel değildi ama tartışmasız olduğunu kanıtlamış mış... 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    __d_mode__
    __d_mode__'s avatar
    Erkek
    Üç kağıtçı fox tv maş 4 te demişti ama neredeyse 5.30 da başladı bende maçın yarısında uydum :D, bence önceki maç daha güzedi tunusluyla irlandalının maçı bence tunuslunun hakkıydı ama irishe verdi i**ne hakemler.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karat
    karat's avatar
    Erkek
    Sultan ibrahimov bu zamana kadar hiç yenilmemiş genç müslüman bi boksördü.Ama gece pis yenildi.Yani ne wladimir ne sultan çok berbat performans gösterdiler.Seyirciler bile yuhhladılar.En aşağı biletin 1000 dolar olduğu bi yere bunları görmek için vereceklerini bilseler kesinlikle gelmezlerdi.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

hocam wladimirin tarzı bu.Sultan ise hiç konuşmaya gerek yok birşey yapamadı.Wladimir ne isterse onu yaptı.İlk ray austin maçını izledim spiker övüyorda övüyor ya dedim bune wladimir bu mu rekor kırcak adam.Sonra açık buldu 3 sol 120 kiloluk 2 metrelik dev kalkamadı.Nakavt..

MAçın yavaş geçmesinin sebebi profesyonellikten gelir.Yani iki boksörde profesyonel en ufak açıkta ne olacağını iyi biliyor.Sultan biraz atak yapsaydı zevkli birşeyler olabilirdi ama wladimir oyunu yavaşlatıp puan ile kazanmaya baktı.Çünkü karşısında taş gibi herif var. 

Yani tarık solak organizasyonuna falan benzemez hoca boks maçları genelde böyledir. 

Toplam Hit: 5543 Toplam Mesaj: 11