folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilgisayarla İlgili Diğer Konular
linefolder Free Dos U Win 7 Ye Çeviremiyorum Yardım Edebilir Misiniz

Free Dos U Win 7 Ye Çeviremiyorum Yardım Edebilir Misiniz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efecan123
    efecan123's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar şuanda free dos laptop almış bi arkadaşın işletim sistemini win 7 ye çevirmeye çalışıyorum bios ta boot ekranında cd yi en üst sıraya aldım ancak bi türlü format ekranına geçemedim hatta nette okuduğum kadarıyla sata gen 3 ü de enabled yaptım ancak yinde de format ve win7 kurulumuna geçemedim lütfen konuyla tecrübesi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi şimdiden teşekkürler..

Benim evim valizimdir. http://efecetir.info
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yigit
    Yigit's avatar
    Erkek

bootable usb ayarla .. bi de usb bellekten format atmayı dene :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

DVD çizik olabilir dikkat et. Hatta uygun bir USB belleğe yükle win7 cd sini (öyle kopyala yapıştır değil ona uygun programlar vardı yandex den araştır istersen installing win7 from usb drive) ve usb belleği boot ayarlarında öncelikli hale getir öyle boot etmeye çalış.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkz
    turkz's avatar
    Erkek

usbden hiç olmuyo :) bende pardusun üzerine win7 yükleyememiştim. sonra verdim servise oldu :D

Dünyayı iyiler kurtaracak.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efecan123
    efecan123's avatar
    Erkek

teşekkürler arkadaşlar yardımlarınız için ama boot menusunde pxe boot diye birşey vardı açıklamasında bunu enabled etmezsen vermiş olduun boot sırasının hiçbi önemi yok yazıyordu onu enabled ettikten sonra format atabildim ama sorun bitmedi tabi :) formattan sonra kapadım açtım bil. da bootmgr dll eksik die bir hata vermeye basladı tekrar format attım sonrada windows u açıp yükselt seçeneğine tıkladım bide orda yükseltti ondan sonra sorunsuz çalıştı bilginize :)

Benim evim valizimdir. http://efecetir.info
Toplam Hit: 1090 Toplam Mesaj: 5