Free SMTP Sunucu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo

Kimden kisminin önemli olmadiği, Bir form mail de kullanmak üzere günlük 150-200 mail atabilecek bir free smtp sunucuya ihtiyacim var. Direk gmail den vs kullanmiyorum x bir zaman sonunda lesss secure app vs gibi abidik kubidk ayarlara ihtiyaç duyabiliyor. Bu yapacağım basit bir web form dan mail atan zimbirti ve uzun bir süre yüzüne bakmak istemiyorum.

Boyle bir stmp öneriniz var midir ?

edit ve ekleme;

suan sendgrid e bakiyorum. Altarnatif önerilerinize aciğim dostlarim.

rakkoc tarafından 05/Eyl/21 16:25 tarihinde düzenlenmiştir

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Piratebay
    Piratebay's avatar
    Erkek

yandex mailde less secure app dediğin olayı bi kere kapatınca bir daha sorun olmuyor. Onu kullanabilirsin. Yedekleme yaptığım yerlerde bana mail dönüşü için yandexi kullanıyorum.

Japon yolları aşar Alman'ın babaannesi kaşar... https://thepiratebay.org/
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek

https://www.mailgun.com/pricing/

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cukurova
    cukurova's avatar
    Erkek

@rakkoc uzun zamandır gmail kullanıyorum. Sorun yaşamadım. Muhtemelen yandex, outlook vb. de sorun çıkmaz.

Form içinde gmail istediği (TLS ve diğer güvenlik önlemlerinide) kodlarsan sıkıntı çıkarmaz. Hatta nette ve google kendinde birçok örnek kodlarıda var.

Yine gmail ayarlarından güvensiz olarak çalışmasına izin ver gibi bir seçenek vardı. Onu aktif edersen birşey sormaz.

Daha önce web hosting kendi dandik smtp mail serverlarını kullanıyordum ama her zaman sağlıklı çalışmıyorlar.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    rakkoc bunu yazdı

Kimden kisminin önemli olmadiği, Bir form mail de kullanmak üzere günlük 150-200 mail atabilecek bir free smtp sunucuya ihtiyacim var. Direk gmail den vs kullanmiyorum x bir zaman sonunda lesss secure app vs gibi abidik kubidk ayarlara ihtiyaç duyabiliyor. Bu yapacağım basit bir web form dan mail atan zimbirti ve uzun bir süre yüzüne bakmak istemiyorum.

Boyle bir stmp öneriniz var midir ?

edit ve ekleme;

suan sendgrid e bakiyorum. Altarnatif önerilerinize aciğim dostlarim.

console.cloud.google.com

girip apis kismindan bi tane service account olustur, maili smt ile degil api ustunden service accountla at. sorun yasamazsin.

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
Toplam Hit: 3869 Toplam Mesaj: 5
smtp mail server