Freelance Web Developer Arayışı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Merhabalar,

Daha çok görsel ve frontend aralıklı firma sitesi için freelance webmaster arıyoruz

İlgilenen olursa geçmişte yaptığınız işlerden örnekleri akubalas@gmail.com adresine gönderiniz

Teşekkürler

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    janni
    janni's avatar
    Erkek

Frontend + tasarımcı mı aranıyor yoksa yazılımcımı?

tek bir sitemi olacakmış birde?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Dil dil dil dil 

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazilimci
    Yazilimci's avatar
    Erkek

Uzaktan akrabasının sistem ve yazılım işlerini ben yapıyorum (akubalas@gmail.com adresinin sahibinin akrabası) :D Aslında onun işlerinide yapabilirim ama şu sıra burada işler çok yoğun

Titanyumun gücü adına!!!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    camarade
    ontedi
    ontedi's avatar
    Erkek

psd giydirme, css, .net, sql, kisaca backend ve frontend islerini yapabilirim. bu tip istekler dogrultusunda calisabiliriz.

Matematikçi ve Yazılımcı. http://www.ontedi.com ve http://www.cizgi.site Siteme beklerim herkesi.
Toplam Hit: 1430 Toplam Mesaj: 5
web tasarım web design freelance frontend developer