Freerapid Downloader

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek
    The FreeRapid Downloader, Rapidshare gibi en popüler dosya paylaşma sitelerinden hızlı ve kolay indirmeler vaat ediyor.

RapidShare, MegaUpload ya MediaFire gibi tek tıklama hostları indirmek için büyük dosyalar sunar, fakat yolunuzun üzerinde öncelikle bir kaç reklama tıklamanız ve her dosya için onaylanması gereken bir indirme kodu vardır. FreeRapid Downloaderbu adımları geçer, basitçe URL'yi girin ve ücretsiz yazılım işin geri kalanını sizin için yapacaktır.

- ahmet abi sen hala ölmedin mi ya? - yok yok ölmedim - e öldü demişlerdi? - yok ölmedim
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CodeInside
    CodeInside's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Son zamanlarda gördüğüm en iyi uygulamalardan. Neredeyse bütün dosya paylaşım sitelerini destekliyor. Tek yapmanız gereken link listesini girmek. Üstelik açılış hızı olarak jDownloader kadar yavaş değil.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kazasker1
    kazasker1's avatar
    Erkek

Dosya bulunamadı.

H̶u̶z̶u̶r̶ Para islamda. Paradan 1 sıfır daha attım. Dolar artık 35 değil, 3,5 lira desin, bu halkın %60'ı bayram etmezse ben de sokaklarda ben eşeğim diye bağırarak koşturucam.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yns_berk
    yns_berk's avatar
    Erkek
    kazasker1 bunu yazdı

Dosya bulunamadı.

http://wordrider.net/freerapid/download.html

...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kazasker1
    kazasker1's avatar
    Erkek
    yns_berk bunu yazdı
    kazasker1 bunu yazdı

Dosya bulunamadı.

http://wordrider.net/freerapid/download.html

İndiriyorum denemeye değer el altında bulunsun.

Teşekkürler.

H̶u̶z̶u̶r̶ Para islamda. Paradan 1 sıfır daha attım. Dolar artık 35 değil, 3,5 lira desin, bu halkın %60'ı bayram etmezse ben de sokaklarda ben eşeğim diye bağırarak koşturucam.
Toplam Hit: 974 Toplam Mesaj: 5