Front Page Hack

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    by_felsefe
    by_felsefe's avatar
    Erkek
    arkadaşlar bilgi amaçlı soruyorum frontpage sayfasının açıkları nerelerden elegeçebilir yada siteyi nasıl hacleyebiliriz. Evet biliyorum biraz saçma oldu ama bu bilgiler bana lazım olduğu için bu konuyu açtım teşekkürler.

Arkadaş! Yurduma alçakları uğratma, sakın! Siper et gövdeni, dursun bu hayasızca akın. Dogacaktır sana vaad ettiği günler Hakkın; Kim bilir, belki yarın, belki yarından da yakın.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MUBARIZ
    TorNaVida
    TorNaVida's avatar
    Erkek
    frontpage den düz html sayfa yaparsın ve hacklemen biraz zor :S biraz değil hatta baya zor.

47 ermeni köpeğini tek başına geberten KAHRAMAN TÜRK ŞEHİTİ MÜBARİZ İBRAHİMOV.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    by_felsefe
    by_felsefe's avatar
    Erkek
    eyvallah kardeş sağol

Arkadaş! Yurduma alçakları uğratma, sakın! Siper et gövdeni, dursun bu hayasızca akın. Dogacaktır sana vaad ettiği günler Hakkın; Kim bilir, belki yarın, belki yarından da yakın.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek

frontpageden asp sayfada yazarsın : ) .Ama kastettiğin şey HTML sayfaysa dışardan kodlarla oynama gibi bir şansın yok çünkü HTML bi işaretleme dili adı üstünde.domain/server hack gibi yöntemleri denemen gerek.frontpagete bazı açıklar var ama : ).frontpagete

_borders
    _fpclass
    _private
    _vti_cnf
    _vti_pvt

klasörleri açılır ama bunlar gizli şekilde açılır.saldırgan bunlara girebilirse tehlike olşur çünkü burda şifreydi şuydu buydu bilgileri tutulur.bundan hariç frontpage ile şifrelenmiş sayfalarda şifrenin ilk 8 veya 9 hanesi yazıldığında giriş yapılabiliyordu bu  da bir açık sayılabilir(son yazdığım şey hakkında kesin konuşup yanlış bilgilendirmek istemem bi daha bakıcam)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yawuz
    yawuz's avatar
    Erkek

_borders
    _fpclass
    _private
    _vti_cnf
    _vti_pvt

bu dosyalara ftp hariç erişim yapabilmemiz hangi olasılıklara bağlı hosta, kodlara , izinlere v.s

tahribat.com a can feda
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    adamın o dosyaları kullanıp kullanmamasına,kaldırıp kaldırmamasına yani.
Toplam Hit: 1272 Toplam Mesaj: 6