Fujifilm Finepix S2950

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dos_Attach
    Dos_Attach's avatar
    Erkek

Herkese selam 

bu makina hakkında bilgi sahibi arkadaşlara bi kaç sorum olucaktı, indirime girmiş fiyat 399 tl hepsiburada.com'da sizce alınabilir bi makinamı ? 

aslında kompak bişeler düşünüyorum ama ne bilim fiyatı makul geldi normalde ikinci el bi sony t7 almak istiyodum biraz eski ama taşınabilirlik açısından en iyisi sanırım sonuçta nerde olursa çıkarıp fotoğraf çekebilicem. oda 140 150 arası ikinci eli, hani diyorum bu kadar indirime girmişken alayım bu s2950'yi hiç anlamam fotoğraf makinalarından ama bayağı iyi bir cihaz gibi duruyor siz ne dersiniz ne yapmalı ağalar çıkamadım işin içinden :)

Dolar Ve Euro zulada elimde çek defteri, bir imzayla işin tamam arabanı çek serseri.!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Wizard
    Wizard's avatar
    Erkek

bende hbdan sene başında indirimliyken s serisi fuji aldım.alınabilecek en güzel yarı profesyonal makina.ve repubrished olmaması garantisi de var.gittigidiyorda daha ucuz fiyatlara rebubrishedler de var.bence al.Bu fiyata bu özellikler cok iyi.

Bazen kalmak da gitmek kadar cesaret istiyor...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dos_Attach
    Dos_Attach's avatar
    Erkek

sen makinadan memnunsun yani. örnek çekilmiş fotoları olsa çok iyi olurdu aslında bi araştırayım belki bulurum.

Dolar Ve Euro zulada elimde çek defteri, bir imzayla işin tamam arabanı çek serseri.!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikilller
    Antikilller's avatar
    Erkek

http://www.hepsiburada.com/Liste/fujifilm-140mp-dijital-fotograf-makinesi/ProductDetails.aspx?productId=ft245443&categoryId=248&intcamp=GununTeklifi

HB de yazan özellikler buysa kaçmaz derim ben

UCİ MTB Racer DÜ Faculty of Economics and Administrative Sciences
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek

bu site güvenli mi kart numarasını güvenipte yazabilir miyim?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dos_Attach
    Dos_Attach's avatar
    Erkek

ofisteki arkadaşlarla beraber alıyok bu makinayı 3 adet :) hayırlı uğurlu olsun bakem.

edit: 4 oldu :) cihazlar gelsin ufak bi inceleme yazıcam buraya almayı düşünüp kararsız kalanlar için.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek

Site güvenilir mi ağalar..

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dos_Attach
    Dos_Attach's avatar
    Erkek

evet güvenilir aldığım gün kargoya verildi ürünler pazartesi gelicek gelince bi inceleme yazarım

Toplam Hit: 1417 Toplam Mesaj: 8