folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder G2 - Note 3 - Xiaomi Red Mi Note 4 Satan Var Mı?

G2 - Note 3 - Xiaomi Red Mi Note 4 Satan Var Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Başlıkta yazan telefonlardan sorunsuz şekilde satan var mı? Hem bir arkadaşa hemde kendime bakıyorum. Aylardır telefon kullanmıyorum iş için lazım olmaya başladı.

Satan varsa fiyat - durum - yer bilgisi şeklinde mesaj atarsa sevinirim. Para dışarıya gitmesin 

www.kriptopedi.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mihrali
    Mihrali's avatar
    Erkek

Bana da bi note 3 lcd ekranı lazım hocam yere vurduydum ama kartı sağlam ekran yok..Piyasada mübarek camı cihazdan pahalı :)

Hırs bir teknenin, yelkenini şişiren rüzgara benzer. Fazlası tekneyi batırır. Azı da tekneyi olduğu yerde saydırır.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek
    Mihrali bunu yazdı

Bana da bi note 3 lcd ekranı lazım hocam yere vurduydum ama kartı sağlam ekran yok..Piyasada mübarek camı cihazdan pahalı :)

konuyu balltalamadan . bit pazarına git derim. 5tl bozuk note3 al tamamdır . 

Minimalist Değilim Tembelim
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efsane_212
    efsane_212's avatar
    Erkek
    Mihrali bunu yazdı

Anakartı satmayı düşünürsen talip olabilirim :)

Önemli olan; hayatta "en çok şeye sahip olmak" değil, "en az şeye ihtiyaç duymaktır.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek

note 3 ve g2 var pm attim 

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
Toplam Hit: 1040 Toplam Mesaj: 5
xiaomi note3