Galaxy Nexus Güncelleme

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    geberlan
    geberlan's avatar
    Erkek

Merhabalar. Galaxy nexus telefon bulunmakta elimde android surumu 4.1 4.3 yapmam gerekiyor guncwlleme gelmiyor son guncellemenin ustunden bayagi gectigi icin herlade ota ile almiyor artik.denetledigimde sistemin guncel oldugu gorunuyor orj. telefon herhangi bir rom vs yok bunu nasil guncellerim direk manuel 4.3 mu yoksa 4.2 vs oyle mi yapayim bir fikir lutfen

vueeey ula hava patliiy ula gök delinuiii
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

http://www.akillirobot.com/2013/08/21/android-4-3-jwr66y-jelly-bean-guncellemesi-nasil-yuklenir/

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    geberlan
    geberlan's avatar
    Erkek

Hoca baktm oralara kafami karistiranda yukleyebilmek icin jwr66v  surumu olmasi gereki diyor bendeki farkli 4.1 jro03c surumu heralde 4.3  ten oncekileri yukleyip sonra 4.3 yapicam yada 4.1 den direk 4.3 yapicam. 

vueeey ula hava patliiy ula gök delinuiii
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek

Hocam bildiğim kadarıyla google seni karşılıksız sever, güncellemeyi ota ile her türlü yollardı.

Ama bazen böyle biraz beklemen gerekebiliyor, mesela ben 4.4'ü ilk alanlardan değilim bazen böyle 1 hafta falan bekletebiliyor.

Wireless'i 1 saat falan açık tut o ara güncellemeyi alıyor. Almazsa google'dan indirir pc üzerinden atarsın güncellemeyi.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

bazı güncelleme almayan nexus lar için 2 şey deniyor.

1- 1 hafta 10 gün gibi bir süre bekleyin her gün wifi den güncelleme denetleyin.

2- Olmuyorsa telefonu fabrika ayarlarına getirin ota gelecektir.

(ben denemedim s3 de cynogen mod kullanıyorum :)

Toplam Hit: 1186 Toplam Mesaj: 5