Galaxy S3 Acilmiyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    paduwan
    paduwan's avatar
    Erkek

Samsung yazan yerde takilip kaliyor telefon. Cyanogenmod yükledim sonra pisman oldum asiri pil tüketimi yüzünden. Stock romu indirip odin ile onu yükledim hersey yolunda gitti diye gösterdi odinde ama telefon acilmiyor samsung yazan yerde kaliyor.

Recovery moda giriyor, usb takinca pc ve odinde görüyor.

Wipe cache yaptim ama degisen birsey olmadi.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek

Wipe yaptin mi diyecektim yapmissin. 

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    batuhanboran95
    batuhanboran95's avatar
    Erkek

telefon brick olmuş arkadaşım custom recovery kur format system - format data - format cache yaptıktan sonra odin moda alıp telefonun modeline uygun stock romu yüklersin sorun kalmaz.

Her Şeyden Önce Korkmayı Bırakıp Bir Gün Öleceğini Kabullenmelisin
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    paduwan
    paduwan's avatar
    Erkek

custom recovery falan pek analmiyorum hocam daha aciklayici olabilirmisin. Bu arada pit dosyasi yükleyince düzeliyor yazmislar bazi yerlerde anlayan varmi nasil oluyor acaba.

paduwan tarafından 02/Oca/14 20:52 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    batuhanboran95
    batuhanboran95's avatar
    Erkek

kardeşim pit dosyasını genelde güncelleme yaparken kullanılır ama benim dediğimi yapabilirsen kesin yöntem derim google da " s3 custom recovery kurulumu " olarak aratırsan zaten hemen bulurusun kolay da bi işlem stock recovery den çok daha kapsamlı ve işini kolaylaştırır 

Her Şeyden Önce Korkmayı Bırakıp Bir Gün Öleceğini Kabullenmelisin
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nights_judge
    nights_judge's avatar
    Erkek

Wipe işlemini tam olarak nasil yaptın? 

Yıllarca parazit gibi yaşayıp kim güçlüyse ona yakınlaşıp bizde sizdeniz pozu veren kişilik yoksunu yalaka köpekler;Bizim VATAN sevgimizi hayal bile edemezsiniz.Bizim adımız SONSUZLUĞA uzanırken; Çok ucuza sattığınız karekterlerinizi,büyük bedeller ödeyipte geri alamadığınız zaman adınızın sadece OYUNCAKÇI dükkanlarında satılan ucuz kuklalara verildiğini göreceksiniz..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek
    batuhanboran95 bunu yazdı

telefon brick olmuş arkadaşım custom recovery kur format system - format data - format cache yaptıktan sonra odin moda alıp telefonun modeline uygun stock romu yüklersin sorun kalmaz.

Brick olsa hic acilmaz telefon, 

Hadi oldu diyelim o yollarla brick duzelmez. Brick olursa telin ici acilip ram filan sokuluyo akim bosalana kadar bekletilip tekrar baglaniyo makineye.

Yazilisal bisey seninki format atip tekrar dene rom atmayi

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    paduwan
    paduwan's avatar
    Erkek

wipe i recovery moda girip wipe cache partition diyerek yaptim.   Evet brick olunca hic acilmiyormus bende odine görüyor recoveryde aciliyor. Factory reset mi yapsam acaba.

format wipe data/factory reset olayimi?

paduwan tarafından 02/Oca/14 21:06 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    paduwan
    paduwan's avatar
    Erkek

acildi wipe data factory reset yapinca tessekürler yardimlariniz icin arkadaslar. Aile ici siddete kurban gidiyordum az kaldi :D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nights_judge
    nights_judge's avatar
    Erkek

wipeleri tam olarak yapmazsan açılmaz ;) tam yapmışsın düzelmiş :)

Yıllarca parazit gibi yaşayıp kim güçlüyse ona yakınlaşıp bizde sizdeniz pozu veren kişilik yoksunu yalaka köpekler;Bizim VATAN sevgimizi hayal bile edemezsiniz.Bizim adımız SONSUZLUĞA uzanırken; Çok ucuza sattığınız karekterlerinizi,büyük bedeller ödeyipte geri alamadığınız zaman adınızın sadece OYUNCAKÇI dükkanlarında satılan ucuz kuklalara verildiğini göreceksiniz..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    paduwan
    paduwan's avatar
    Erkek

valla hic anlamiyorum hocam ondan panikledim. telefonda manyak yavaslamisti mecburen yaptim ama beterin beteri var olayi oldu. telefonun heryeri dökülmese direk saticam ama hertarafi ayri ariza telin mecburiyetten kullaniyoruz iste.

Toplam Hit: 1140 Toplam Mesaj: 11