Galaxy S4 (9500) Download Mod'a Girmiyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yigit
    Yigit's avatar
    Erkek

Arkadaşlar nişanlımın telefonu bugün durduk yere kapanıp sürekli restart olayına girmiş ekranda samsung galaxy s4 yazısı beliriyor ve tekrar yeniden başa dönüp aynı yere geliyor.

Açma tuşu + Menü + Volume down yaparak download moda giriyorum moda girmek için ses açma düğmesine basmamı istiyor basınca tepki yok ses kısma tuşuna basınca da tekrar restart oluyor.

Wipe menüsüne de giremiyorum. Odin ile bağlamak için download moda girmem gerek..

Şuan ne yapabilirim? Telefona ne olmuş olabilir?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek

Hocam bataryayi degistir. batarya arizasi o bildigim kadariyla eger cozulmesse ustune 1 bardak su ic cunku mmc karti yalan olmus ve bootloaderdan gecmiyor

ayrica sordugun sorunun cevabi ses acma ile giriliyor recovery mod

Sesacma+menu+guc telefon acildiktan sonra guc tusunu birak recovery modu gelene kadar bekle.

Wipe data wipe cache yap bi dene acilmassa download moda girdikten sonra ses acmaya bas yukarda odin mode diye yazar bagla telefonu yukle yazilimini

Nand erase cache sakin yapma.

Eger pit dosyasi bulabilorsen pitle beraber yukle en azindan bi fdisk yapmis olursun cihaza.

ayhun tarafından 04/May/16 20:58 tarihinde düzenlenmiştir

delimiyim ben?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yigit
    Yigit's avatar
    Erkek

hocam o menülerden hiçbirine girmiyordu. Telefoncuya götürmekten başka çare kalmayınca götürdüm. Güç entegresi arızalanmış. 50 tl'ye değiştirdiler.
    Telefon cillop gibi oldu. 

Başka aynı durumu yaşayacak kişiler için yazıyorum.

Toplam Hit: 640 Toplam Mesaj: 3
brick