folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Galaxy S4 İ9500 Rom Sayacı Sıfırlamak 4.4.2 - Yardım

Galaxy S4 İ9500 Rom Sayacı Sıfırlamak 4.4.2 - Yardım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek

Hocalar tel garantiye göndercem ama daha önce rom attığım için Knox Warranty Void : 1 yazıyor. bu da malum rom attığımı gösteriyor. Garantiye gönderirsem şimdi imei üzerinden kayda geçer bi daha garantiye de gönderemem :) Bunun çözümü varmı bildiğiniz.  Bi kaç saate kargoya vermem gerek

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blackfire
    Blackfire's avatar
    Erkek

Jtag aparatı olmadan olmuyor o aparat da pahalı bişeyedi ve kesin çözüm değil bildiğim kadarıyla.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zputnik
    zputnik's avatar
    Erkek

note 3 te başıma gelmişti. Warrany bits vardı rom atar gibi atıp devamında da orjinal rom çakınca 0 a çekiyordu ve knox da çalışıyor sorunsuz olarak. S4te de aynı mantık vardır bence. Şöyle bir video var bir bak derim.

http://www.youtube.com/watch?v=oU7sMt2CeMY

İpimle kuşağım..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mr_Dark
    Mr_Dark's avatar
    Erkek

triangle away tarzı birşey vardı o 0 lıyor

http://forum.xda-developers.com/galaxy-s2/orig-development/2014-01-15-triangleaway-v3-26-t1494114

telefon dilini ingilizce yap uygulamayı çalıştır halleder gerisini

Mr_Dark tarafından 28/Kas/14 17:50 tarihinde düzenlenmiştir

!!!!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek

Hocalar teşekkür ederim cihazı öylece gönderdim garantiye. Şarj aletinde problem vardı zaten. Yapamadım çok uğraştım orjinal rom attım filan yok sıfırlanmıyor. Triangle away mi neyse o da eskiden oluyordu artık olmuyormuş :( 

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

fatih hoca pm ye hiç bakmıyon hacı neden ?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek
    zalimadam bunu yazdı

fatih hoca pm ye hiç bakmıyon hacı neden ?

Yeni geldim kardeşim, az önce girdim siteye. Pm atmıştım ama görmedin sanırım

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek
    Blackfire bunu yazdı

Jtag aparatı olmadan olmuyor o aparat da pahalı bişeyedi ve kesin çözüm değil bildiğim kadarıyla.

Hocam avatarı görünce ben yazdım zannettim. diyorum ben böyle bişey yazmadım :) 

chianafire mi ne vardı bunları kırıp sıfırlama işleriyle uğraşan. samsung bunlarla anlaşmış para verip. yapmıyorlar artık. Başka da yapan yok. Bi iki android forumda konu açtım herkes şimdilik imkansız filan demiş.. 

Toplam Hit: 2023 Toplam Mesaj: 8