Gamebook Önerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SHaDeWRoX
    SHaDeWRoX's avatar
    Erkek

Bütçem 6 bin civarında leptop almak istiyorum. MSI GF63-8SC modeli var HB de 5400 1650 ekran kartı var fakat maq serisi ve tek fanlı önerende var önermeyende monstera ben yıllarca önyargılı baktım fakat son zamanlarda malzeme kalitesi olarak kendisi düzeltti deniyor.Monster alınır mı ne dersiniz yada ne alınabilir bu fiyat aralığında 

Her yarın geriye kalan hayatımızın ilk günü....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

https://www.hepsiburada.com/dell-gaming-g315-intel-core-i7-8750h-8gb-1tb-128gb-ssd-gtx1050ti-linux-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-fb75d128f8128c-pm-HB00000GNIQJ

Gaming diyorsan aslında min 16 olmalı ram. Artık oyunların min gereksinimi neredeyse 8Ram olmuş durumda. .

Monster ayarı

https://www.monsternotebook.com.tr/abra/MONSTER-ABRA-A5-V15-1-1.html

Ben olsam gözüm kapalı dell alır geçerim. Ek olarak 8GB ram eklerim bakarım keyfime.

edit: derinlemesine arama yapmadım fiyat bazında arayıp karşılaştırdığım 2 model bu. Ek olarak hp, toshiba bunlardan uzak durmanı da tavsiye ederim. Elime gelen dell lerde daha kolay ve sorunsuz problem çözülür aynı zamanda uzun ömürlü kullanılırken hp ve toshibalar götü başı dağıtıyor iflah olmuyor genelde. Geçen de Acer bi arıza aptı ben çıkamadım içinden servise gönderdim onlar da çıkamadı sorun yok deyip göndermişler asfdasf

dcpromo tarafından 09/Eyl/19 14:09 tarihinde düzenlenmiştir

next next next install
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SHaDeWRoX
    SHaDeWRoX's avatar
    Erkek

Hocam monsterda 1650 var Dell de 1050Tı var o bütçede 1650 almak daha mantıklı değil mi ?

Her yarın geriye kalan hayatımızın ilk günü....
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    SHaDeWRoX bunu yazdı

Hocam monsterda 1650 var Dell de 1050Tı var o bütçede 1650 almak daha mantıklı değil mi ?

Malzeme kalitesi ve aradaki uçurum olmayan farka binaen Dell tercih ederim. 2013 den beridir dell laptop ım çatır çutur çalışmakta. Ha bi de geçen hafta şirket müdürünün oğlu monster laptop ı bozulmuş (2 yıl ı biraz geçti alalı) gönderdik servisine güney körü arızalı kart değişcez deyip baya masraf çıkartmış ne kadar diyorum söylemiyor da adam A:SDFa:S:FD neyse bilgisayar firmalarına sordum Ortalama 300 liraya tamir ederiz diyorlar. Bir çok kişiden monster ın çabuk cortladığını da duymuşsundur. 

next next next install
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SHaDeWRoX
    SHaDeWRoX's avatar
    Erkek
Toplam Hit: 1042 Toplam Mesaj: 5
gamebook