Gamepad Öneri İsteği

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mugen
    mugen's avatar
    Erkek

Selam mürit abilerim, kardeşlerim, oynadığım oyunlara bakınca (3.Tekil Şahıs, Arcade, RYO, Qucik Action, Hack&Slash) artık klavye+fare ikilisinin arzu ettiğim konforu sağlayamadığını düşünmekteyim, bu düşüncenin de en büyük dayanağı kolla oynama zevkini tattığım oyunlar, sorum şu ki evvelden kullanıp da memnun kaldığınız ve üstüne basa basa önerebileceğiniz bir gamepad var mıdır? Ucuz / Orta yollu, kablosuz, hor kullanmaya müsait, hor kullanılacağı kesin, hor kulanılmaması işten bile olmayan (öyle sinirlenince klavyeye yumruk atan, mousu camdan fırlatan biri değilim, sadece parmak hareketlerinin sert olacağını düşünüyorum).

O mahiler ki derya içredir deryayı bilmezler.. .
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Logitech g710'du sanırım hocam çok övüyorlardı. 129 lira civarında ancak donanımhaberde 70e düşürürsün

www.kriptopedi.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oksijen
    oksijen's avatar
    Erkek

Hic kullanmadim ama xbox 360 kontrolcusunu cok ovuyorlar. Tabi xbox one daha da iyimis. Ikisindrn biri olabilir bence.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mugen
    mugen's avatar
    Erkek

İkisini de kontrol ettim @Easx hocamın kastettiği f710 modeli imiş, xbox kontrolcüsüne çok benziyor 120 tl gibi bir fiyatı var gayet uygun, @oksijen hocamın önerisini de gözden geçirdim onu da 120 tl olarak orjinal olarak bir yerden buldum, bu akşam başka öneri yoksa muhtemelen xbox kontrolcüsünü alacağım. Teşekürler öneri için.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oksijen
    oksijen's avatar
    Erkek

Konsol kontrolcusu almak daha mantikli oluyor cunku are konusunda tabiki diyer firmalardan daha cok yatirim var onlarda. 360 kontrolcusu icin pcye baglamaya yarayan bi aparat var onuda alman lazim. Direk baglayip kullanilmiyor aklinda olsun. "Xbox 360 pcde kullanmak" yazarsan googlea baya ayrintili bikgi edinebilirsin. Hayirli olsun simdiden.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mugen
    mugen's avatar
    Erkek
    oksijen bunu yazdı

Konsol kontrolcusu almak daha mantikli oluyor cunku are konusunda tabiki diyer firmalardan daha cok yatirim var onlarda. 360 kontrolcusu icin pcye baglamaya yarayan bi aparat var onuda alman lazim. Direk baglayip kullanilmiyor aklinda olsun. "Xbox 360 pcde kullanmak" yazarsan googlea baya ayrintili bikgi edinebilirsin. Hayirli olsun simdiden.

Bilgi için teşekkür ederim hocam bilmiyordum.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

xbox360 controller + bilgisayar alıcısı

Daha iyisi diyorsan xbox one kontrolcüsü

DrKill tarafından 06/Tem/15 17:23 tarihinde düzenlenmiştir

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hworm
    hworm's avatar
    Erkek
    mugen bunu yazdı
    oksijen bunu yazdı

Bilgi için teşekkür ederim hocam bilmiyordum.

söylediği şey aynen bende  var 90 liraya almıştım aparat içinde çıkmıştı usb ye takıyorsun ucunda ki cihazda düğme var ona basıp kontrocü ile alıcıyı eşleştiriyorsun sonra kablosuz gamepad in keyfini sürüyorsun. xbox 360 kontrolcüsü gerçekten çok iyi. başta alışmakta zorlandım ama sonradan çok kolay oluyor kullanması. birde hemen hemen bütün oyunlarla uyumlu. pc oyun yapımcıları bu gamepadi baz alarak ayarlamalar yapıyorlar sanırım.

No thing is possible ,world itselfs say ı’m possible
Toplam Hit: 1092 Toplam Mesaj: 8
oyun öneri gamepad