folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Garanti Bankası'nda Çalışan Var Mıdır

Garanti Bankası'nda Çalışan Var Mıdır

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

Arkadaşlar ocak ayında istanbul bilişimden 3k ya laptop aldım daha sonra ürünü iade ettim iadeyi hesap kesim tarihinden sonra yaptıkları için 3k yı yoktan yere ödemem gerekiyor iadeyi bugün

yapmış olsalar bile iade ay sonuna yansıyacak yani ben bugün 3k yatırıp şubat sonunda 3 k yı aynen geri alacağım ama benim o paraya ihtiyacım var minimum tutarı ödesem geriye kalan

kısmı %2,02 lik faizden gereksiz yere 50 lira faiz ödemek zorunda kalıyorum. Bu durumda yardımcı olabilecek var mıdır ?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehlikeyif
    ehlikeyif's avatar
    Erkek
    yunusdogan bunu yazdı

Arkadaşlar ocak ayında istanbul bilişimden 3k ya laptop aldım daha sonra ürünü iade ettim iadeyi hesap kesim tarihinden sonra yaptıkları için 3k yı yoktan yere ödemem gerekiyor iadeyi bugün

yapmış olsalar bile iade ay sonuna yansıyacak yani ben bugün 3k yatırıp şubat sonunda 3 k yı aynen geri alacağım ama benim o paraya ihtiyacım var minimum tutarı ödesem geriye kalan

kısmı %2,02 lik faizden gereksiz yere 50 lira faiz ödemek zorunda kalıyorum. Bu durumda yardımcı olabilecek var mıdır ?

hesap kesim tarihini değiştirsen faydası olmuyor mu? 6 ayda bir sanırım değiştirebiliyorsun.

Ben Sana Mecburum Bilemezsin...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Erkek

akbankda çalışan varsa bana da o lazım benim hatun türkiye finansda yanlkışlıkla fazla para transferi yapmış birine hesap sahibini bulup aramamız lazım numara yok tf nin bilgilerinde.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AyTurk
    AyTurk's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    BosphorusPasha bunu yazdı

akbankda çalışan varsa bana da o lazım benim hatun türkiye finansda yanlkışlıkla fazla para transferi yapmış birine hesap sahibini bulup aramamız lazım numara yok tf nin bilgilerinde.

Hocam dilekçe yazdığınızda ilgili banka karşı tarafın bankası ve hesap sahibi ile iletişim kurup ücret iadesi yapıyorlar.

Siper et klavyeni, Dursun bu hayasızca akın...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dertli
    dertli's avatar
    Erkek

Bunu bankayla cozemezsin. Saticiya soylicen hemen sisteme ters giris yapsin. 

Sende 444 0 333 ara kredi karti islemleri de sesli sisteme baglaninca anlat durumu yardim ederler. 

Subeden ugrasmazlar.

imzayı bıraktım basıyorum artık
Toplam Hit: 1383 Toplam Mesaj: 5
garanti bankası banka bank