Geçen Seferde Böyleydi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kreston
    Kreston's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    yaw burası elektrik bölümü deilmi? neyse geçen forudmada buraya bombalar yazardık ama çoğu teoriydi.şimdi size denenmiş bi zararsız bomba yazayım
    bakın araç ve gereçler şunlar:
    -bi tane küçük su şişesi
    -3-4 yada en fazla 6 tane metal kutu kola kapağı
    -Tuz ruhu

şimdi anlatmasam bile çok kolay bi bomba ilk önce küçük şişemizin içinde tuz ruhunu sonra kapakları atıp Sıkıca kapatıyoruz sonra yaklaşık 5 dk sonra şişenin hacmi genişliyor neden derseniz çünkü metalle asitin birleşiminden çıkan hidrojen çıkacak yer bulamayınca hacmi genişletiyor ama nereye kadar? elbet şişenin plastiğininde bi hacmi var.şimdi hidrojen çıkamayınca güüüüüm kapak fırlıyor ve şişe biraz dağılıyor".bunu kiremitlerin yanında denemiştim kiremitler simsiyah oldu neden bilmiyom" neyse kaliteli tuz ruhu kullanmazsanız patlaması için yarın saat beklersiniz.ve patlamaz onun için kaliteli bişi bulun sonra patlasın patladıktan sonra kapağın ardından tuz ruhuda dökülüyo.bunun üzerine bi hikaye anlatcam ama inanmayabilirsiniz.şimdi yine bigün ben bu bombayı yapıom eğlence olsun diye.işte sonra şişenin etranını taşla kapatıyomki yerinden oynamasın kapağı düzgün fırlatsın diye.sonra bizi böyle 10-15 kşi izliiyo bi bok varmış gibi. sonrada ordan geçen bi çocuğa taaaaak kapak fırlıyor.ve çocuk yerde tam göğsüne gelmiş kıpkırmızı olmuş maşallah:)) Allahtan çocuk tanıdıktı yoksa sıçmıştım neyse aman siz bölye bişi yapmayın yani sakin ortamda yapın. yoksa o çocuk gibi olur ordakiler

Zimbabwe
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HuLk
    HuLk's avatar
    Erkek
    Kreston tamam koçum yazmışşsın sis bombasınıda bizde yazdık altına ilave edseydin :)

Back Again.
Toplam Hit: 2092 Toplam Mesaj: 1