folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Geforce Now Müşteri Bulunamadı Hatası

Geforce Now Müşteri Bulunamadı Hatası

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek

Merhaba ahali, GeForce Now'da paket satın almaya çalıştığım zaman böyle bir hata alıyorum.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek
    GusFring bunu yazdı

Merhaba ahali, GeForce Now'da paket satın almaya çalıştığım zaman böyle bir hata alıyorum.

Sıtede / altyapı sorgularında sorun vardır duzelır 3 5 saatte

BEN NEDEN HER SIKI ALINTI YAPIYORUM BU TARZ KONULARDA YA , GÜNDEM KONUSU YÜZÜNDEN HEB

LaNCeLoT tarafından 25/Ara/21 00:53 tarihinde düzenlenmiştir

Kurtlar tasma takmaz....
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek

Düzelmedi hala :/ tatili bulmuşken birden aklıma düştü yükseldim acayip kursağımda kaldı 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek

Üyeliğimde bir bug oluştu sanırım, yeni üyelik açıp sorunu çözdüm. Aynı sıkıntıyı yaşayan olursa diye cevabı bırakıyorum.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Servis güzelde oynananacak oyun yok aq. Steam'deki tüm oyunları desteklese tam benlik. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Castaway
    Castaway's avatar
    Homo
    mkyb bunu yazdı

Servis güzelde oynananacak oyun yok aq. Steam'deki tüm oyunları desteklese tam benlik. 

Sadece sahip olduğun oyunları oynayabiliyorsun sanırım.

Sanal bilgisayar gibi birşey herhalde. Steam hesabına giriş yapıp, sahip olduklarını oynayabiliyorsun sadece diye biliyorum. Emin değilim

...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Castaway bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Sadece sahip olduğun oyunları oynayabiliyorsun sanırım.

Sanal bilgisayar gibi birşey herhalde. Steam hesabına giriş yapıp, sahip olduklarını oynayabiliyorsun sadece diye biliyorum. Emin değilim

Yok onu biliyorum zaten. Sorun servisin oyun desteğinin az olması. Mesala GTA 5 gibi artık demode olmuş oyun bile yok. 

Sunucuda Windows çalışıyor. Önceden Windows'a ulaşıp internete bile girebiliyordum ama açığı kapattılar. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Yaklaşık 10 yıldır oyun dünyasından uzak olduğum için Rockstar oyunları olmasa da epey alternatif var benim için. Witcher III'e sardım ama Rockstar kevaşelik yapmayıp platforma dahil olsa Red Dead Redemption'da oynamak istiyordum.

Bu arada geforce now'ı epey başarılı buldum. Test sonuçlarımı da yazayım;

10 senelik Hp laptop'ım var, youtube video geçişlerin de bile kasabiliyor. Geforce Now'ın uygulamasında kasmadı.

25mbit ve 100mbit kablolu/kablosuz olmak üzere denedim.

Bilgisayarımın modeme göre konumu epey kötü ona ragmen kablosuz 20-40mbit civarlarında hızda arada zayıf bağlantı uyarısı ve çözünürlük düşüşü dışında major bir şey yaşamadım. Online oyun oynayanlar için bu durum tolere edilmez fakat hikayeli oyun oynayanlar için biraz bekleyince düzeliyor.

Kablolu 100mbit ve 25mbit'te ise hiçbir sıkıntı yaşamadım.

Testleri hikayeli oyunlarda yaptım, online oyunlar için yorumum yok.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Sana önerim Xbox Series S konsol alıp üstüne Gamepass üyelik yapıştır keyfine bak. 5 sene boyunca çıkan oyunları kasmadan, donmadan çatır çatır oynarsın. Türkiye şartlarında oyun oynanmak isteniyorsa en mantıklı ve ekonomik çözüm.

Microsoft resmen bizim gibi fakir ülkeleri düşünmüş bu konsolla.

Toplam Hit: 903 Toplam Mesaj: 9
müşteri bulunamadı hatası geforce now