folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Gelen Faksı Pc Ye Nasıl Aktarırım

Gelen Faksı Pc Ye Nasıl Aktarırım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar pc üzerinden hp yazılımı sayesinden yazdır diyerek istediğim numarayı girerek herhangi bir çıktı almadan pc üzerinden istediğim numaraya faksı gönderiyorum gelen faksı direk faks çıktısı almadan oc ye nasıl aktarırım,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    red_kit_1967
    red_kit_1967's avatar
    Erkek

merhaba şu anda şirkette dediğin sistemi kullanıyoruz bunun için fax yada fotokopi makinanın web yönetmeliği warmıdır örnekte benimki gibi ?

vintage - classic ustası
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Merhaba üstadım dediğin özelliği yok hp yazıcı modeli 5610,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek

konuyu baltalicam idare et zenci (:

şimdi burda handycafe client var yalnız hotfile ve rapd engelli ne etmeli ne yapmalı

Boş İşler Uzmanı..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek

hp 5610'da hatırladığım kadarıyla SMB desteği yoktu 

@red_kit_1967   bu arada 1128 favori makinelerimden biri . boyutu kücük ama işlevi büyük :D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek

cihazın ethernet baglantısı varsa ip uzerinden baglanıp ayarlayabilirsin ama cihaz usb uzerinden baglıysa bu solediğin işlem yapılamıyor en kotu ihtimalle fax kartı almak 

delimiyim ben?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    red_kit_1967
    red_kit_1967's avatar
    Erkek

FCN bunu yazdı:
    -----------------------------

hp 5610'da hatırladığım kadarıyla SMB desteği yoktu 

@red_kit_1967   bu arada 1128 favori makinelerimden biri . boyutu kücük ama işlevi büyük :D

-----------------------------

deli makina tek kelimeyle yok yok :) koç sistemde kullanıyoruz aşırı memnunuz kendi kategoriliyor klasör oluşturuyor cihaz deli

vintage - classic ustası
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Eski tip çevirmeli bağlantılarda kullandığımız fax modem olması lazım bilgisayarda... Yoksa PCI slota takılanları var onlardan alman lazım... Gerisini çözersin...

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Noktalam işareti olmadan cümlenin anlamı değişiyor tabi...

Kullanma kitapçığını iyi oku.. Onu düşünen puşt bunu da düşünmüştür...

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Faks modem yok üstadlar,

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Kullanma kitapçığı yok mu cihazın...

Esk iş yerinde faks modemle alıp gönderiyordum...

Dediğm gibi Cihaz gönderiyorsa , alır da muhtemelen..

Faks datası da bildiğin dijital dosyadır sonuçta TİFF formatında, Gelen datayı PC ye PCden gelen datayı tel hattına göndermesi işten bile değil aslında

Cihazın ve yazılımın adı sanı kullanma kılavuzu olsa bakardık...

Toplam Hit: 1870 Toplam Mesaj: 11