General Mobile Q100

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cihaatt
    cihaatt's avatar
    Erkek

Geçenlerde kullanan varmı almak istiyorum diye sormuştum en sonunda telefonu aldım ve diğer sitelerde söylenildiği kadar kötü bi telefondeğil

fiyatı 199 tl

Msn girebiliyorum

Faceye girebiliyorum hertürlü uygulama desteği var zaten 

Telefonun sesi mükkemmel derecede 

kulaklık ve kamerası kötü diyenler oluyo başka sitelerde mühendis modundan ayarlaya biliosun 

mühendis modunda işlemci ve ram tüketimi ayarından tutun kamera,kulaklık 3dses e kadar hatta java gibi hertürlü ayarı yapabiliyorsun

performansını nekadar arttırırsan güç tüketimi okadar fazla oluyor telefonun şarjı bana 3-4 gün arası gidior normal kullanıdığım zaman(kulaklıkta müzük dinlediğimde)

video kaydederken avi olarak kaydettiği için 3g çeken telefonlara göre videolardaki ses ve görüntü kalitesi daha iyi

ekstra olarak sormak istediğikleriniz varsa sorabilrsiniz

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cihaatt
    cihaatt's avatar
    Erkek

bu arada tüm general mobile telefonların mühendis moduna girmek için *#84666964*# yi tuşlayın aman fazla kurcalamamaya dikkat edin.Telefonların başına gelebilecek hertürlü sorunda ben sorumlu değilim

Ben uyarımı yapiiimda gerisi size kalmış...:D

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaCiNGeR
    RaCiNGeR's avatar
    Erkek

bende almayı düşünüorum da , bi cok kişi tel de halihazırda gelen msn ve facebook uygulamalarının calışmadığından şikayetçiydi. sen de böyle bir sorun oldu mu?

dostum , orduya katılma kararı aldım.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cihaatt
    cihaatt's avatar
    Erkek

tüm operatörlerde denedim msn ve facebook u operatör ayarları düzgün yapılırsa sorun yok vodafone nun 4Gb kotalı 3gsini kullanıyorum 2.simde sorun yok bende oyun bulunmuyo dediler 119 tane oyun yüklü hepsi çalışıyor kamera problemi yok ses problemi yok video olarak avi çekiyo zaten ondada sorun yok alırsan telefonu yardım ederim sana almanı tavsiye ederim benim sayemde sınaftaki 4 arkadaşımda aldı teli problem yok yani abartıldığı gibi değil fiyatıda uygun zaten 199 tl bence al:D

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cihaatt
    cihaatt's avatar
    Erkek

bu arada internet için operayı kullanıyorum e-mail özelliği güzel zaten ...:D

Toplam Hit: 2404 Toplam Mesaj: 5