folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Genkiye Ne Oldu Vataşiba Genki

Genkiye Ne Oldu Vataşiba Genki

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bang-bang
    bang-bang's avatar
    Dişi
    tee ilkokulsondamıydım neydim bitane çizgi film vardı genki diye sanırsam kanal6daydı
    sihirli kurdeladan sonra çıkıyodu, vataşiba genki :( genkinin annesi ölmüştü babasıyla
    yaşıyodu, babası yaşlı amatör bir boksördü çıktığı maçlardan ekmek parasını çıkarmaya
    çalışıyodu, fırtına seki diye bitane boksör vardı genkinin babasını çok feci hırpalamıştı
    hastaneye gitmek yerine genkiyi lunaparka götürmüştü ve orada ağzından kanlar gelerek ölmüştü
    hatırladınızmı çizgi filmi :( sonra kanal6 mı kapandı genkimi bitti tam hatırlayamıyom yaa ne
    oldu o çizgi filmin akibeti bilen varmı?

seyrederken salya sümük ağladığım tek çizgi film budur, full temiz türkçe bulsakta yine ağlasak.

Kurtlarla arkadaş ol, yalnız elinden baltayı bırakma. bang-bangle arkadaşsan ona asla yamuk yapma.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    http://www.tahribat.com/members.asp?id=19387

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Başlığı okuduğumda bizim müridlerden genkiyle ilgili birşey sandım :) Bahsettiğin çizgifilmi hatırlamıyorum. Söylediğin tarzda dram türünde izlediğim bir çizgifilm vardı. Bir çocuk yaşlı bir adam ve hayvanlarla gösteri yaparak para kazanıyordu. Sonra çizgifilm boyunca bütün hayvanlar, yaşlı adam falan sırayla ölüyordu. İzlediğim en üzücü çizgifilm o :)

λ
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ★★★★
    Genki
    Genki's avatar
    Erkek
    ahah burdayım :D monster racher mı neydi adı. hey gidi hey
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bang-bang
    bang-bang's avatar
    Dişi

genki mutasyon geçirmiş sektör değiştirmiş omg. vhs delisi bi mürid çıksada türkçesini yaslasa rapide, bisde nasiplensek japoncasını bulurum bi halta yaramaz, fransızcaydı galiba kanal6 daki neyse yaa çizgi film işte aklımda beliriverdi, türkçe çizgi diziler varsa rapidleyin yaa seyredilir valla.

Kurtlarla arkadaş ol, yalnız elinden baltayı bırakma. bang-bangle arkadaşsan ona asla yamuk yapma.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mehmetcan
    mehmetcan's avatar
    Erkek
    vataşiba candy diye hatirliyorum ben

bizde keyfine düşkün sosyal çocuklar olabilirdik ; hayatla erken seviştik herşey üstümüze kaldı
Toplam Hit: 1613 Toplam Mesaj: 6