Gezinilen Sayfaları Kaydetme

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hypnot1c
    hypnot1c's avatar
    Erkek

Selamlar

Gezinilen sayfaları kaydediğim bir yöntem ya da eklenti var mı ? Örnek vermem gerekirse tahribat.com forumda gezinirken o an ki sayfaların objelerini linklerini resimlerini, html ya da farklı bir formatta kaydedbileciğim bir program var mıdır ?

Nerde o eski minecraftçılar. Unutulmadın X3uqM4 - Tahribatın yanlışlıkla banlanmış en bahtsız müridi. Böyle bir şans nasıl olabilir ? Banlanmış bir üyenin login olmaya çalıştığındaki IP sini sen kalk 1 gün sonra tahribata girerken nasıl denk geldiyse onun IP siyle gir. Bunu bir admin görsün fark etsin ve AB ban ı al şaka gibi :|
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iKlotho
    iKlotho's avatar
    Erkek

Umarım yanlış anlamamışımdır soruyu, şöyle https://www.httrack.com/ bi uygulama var verdiğin siteyi tamamen kopyalıyor.

Too weird to live, too rare to die.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

O değil de, eskiden int. explorer'da çevrimdışı çalış özelliği vardı, açık olduğunda bölüm bölüm kaydederdi, internet gittiğinde cache den çalıştırırdı. Şimdiki chrome da o yok, internet girince geçmişten giremiyorum üzülüyorum :(

...said addicted.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adsizcengaver
    adsizcengaver's avatar
    Erkek

IDM'nin Grabber eklentisi var. Onu kullanabilirsin.

"Algısız kavramlar boş, kavramsız algılar kördür."
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pSkpt
    pSkpt's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı

O değil de, eskiden int. explorer'da çevrimdışı çalış özelliği vardı, açık olduğunda bölüm bölüm kaydederdi, internet gittiğinde cache den çalıştırırdı. Şimdiki chrome da o yok, internet girince geçmişten giremiyorum üzülüyorum :(

http://addyosmani.com/blog/offline-mode-chrome/

burada farklı chrome sürümleri için nasıl açılacağını anlatmış.

İmza...
Toplam Hit: 956 Toplam Mesaj: 5
searchingrecorder