Gezinti.Com Saçmalığı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo

İnternette gezinirken kimi zaman bir site açtığımda çok kısa bir gecikmeyle gezinti.com üzerinden ref bağlantıyla açılıyor. Bu gezinti nedir, neyin nesidir bir türlü çözemedim. Bilgisayarı, dosyaları da iyice bir taradım gözden geçirdim olağandışı bir şey göremedim. TTnet 'in bir olayı mıdır bu yoksa virüs gibi birşey mi yedim? Bir el atsanıza size zahmet hocalar.

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo

SERVİS, davet sayfasında onayınızı ister.

[“EVET”] seçeneğine tıkladığınızda SERVİS’i başlatmış olursunuz. Bu onay ile Genişbant bağlantınızdaki gezinti bilgileriniz analiz edilmeye başlar.

Davet sayfasında bulunan “HAYIR” seçeneğini tıkladığınızda SERVİS’ten yararlanamazsınız ancak gitmek istediğiniz içeriğe ulaşabilirsiniz.

Bu kişiye tekrar davet sayfası çıkarmamak için, bu servisi kullanmak istemediğini gösteren bir Tarayıcı Çerezi ve Flash Çerez yüklenir.

Bu çerezlerin süresi 30 gündür. 30 gün süresince GEZİNTİ daveti almazsınız. 30 gün sonunda bu çerezler otomatik olarak silinir ve GEZİNTİ davetini tekrar alabilirsiniz.

KULLANICI davetiye ekranı ile karşılaştıktan sonra; herhangi bir karar almak istemezse veya o sayfadan çıkmaya çalışırsa, diğer bir deyişle ilk hareketi sağ üstteki X (kapat) butonuna tıklayarak kapatmak olursa ya da geri tuşuna tıklarsa /yeni url veya favorilerimden yeni sayfa açmak isterse; KULLANICI GEZİNTİ’ye dahil olmaz ve davet sayfasından ayrılır ve gitmek istediği içeriğe ulaşır.

Bu kişiye tekrar davet sayfası çıkarmamak için, bu servisi kullanmak istemediğini gösteren bir Tarayıcı Çerezi ve Flash Çerez yüklenir.

Bu çerezlerin süresi 5 gündür. 5 gün süresince GEZİNTİ daveti almazsınız. 5 gün sonunda bu çerezler otomatik olarak silinir ve GEZİNTİ davetini tekrar alabilirsiniz.

Ayrıca; KULLANICI kendisine gönderilen daveti 3 defa HAYIR seçeneği ile reddederse 4 ay boyunca GEZİNTİ daveti almaz. Ancak 4 ay sonunda tekrar davet alabilir.

Aynı Genişbant hattında birden fazla internete bağlı aygıt bulunması halinde ilgi kategorisi eşleşmesi yapılacak herbir internete bağlı aygıttaki herbir Kullanıcı Profiline davet ekranı ayrı gösterilecektir.

Sanırım TTNET'in demeye çalıştığı ya seve seve ya da sike sike bu servise katılacaksınız oluyor öyle midir?

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
Toplam Hit: 1877 Toplam Mesaj: 3