Gfi Scanner Kaçırmayın.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alacakaranlik
    alacakaranlik's avatar
    Erkek

içerisinde ister ip numarasından pc sisnin bütün açıklarını isterseniz herhangi bi site adresini yazarak kullanıcının o anda kullandığı pc nin nereden kullanıldığını o pc nin hangi açıklara sahip olduğunu görebilirsiniz
    içerisinde dünyanın en güçlü protecy güvenlik duvarı koruması mevcuttur
    programın son versiyonudur
    ve tamamen ücretsizdir şifresi aşağıda

not=diğer hack siteleri çalmakta serbesttir izin veriyorum

Languard özgün nitelikleri olan bir açık tespit aracıdır. Hedef sistem hakkında çok ayrıntılı bir rapor almanıza olanak sağlar. Bazı anahtar özellikleri:

* Gözden kaçmış servislerin ve açık TPC-UDP portlarının bulunması.
    * Bilindik CGI, DNS, FTP, Mail, RPC ve diğer duyarlılıkların tespit.
    * Gözden kaçmış veya arka kapı kullanıcıların bulunması.
    * Açık paylaşımların tespiti ve bu paylaşımlara yetkisi olan kullanıcılar ile yetkilerinin dökümü.
    * OVAL, CVE ve SANS gibi en iyi 20 veri tarafından yayınlanmış bilinen açıkların taranması.
    * Grupların, takılı olan USB cihazlarının, kablolu, kablosuz veya sanal ağ ortamı cihazlarının, servislerin ve durumlarının, uzaktan çalışan işlem ve süreçlerin, yüklü olan uygulamaların tamamının dökümü.
    * Anti-virüs ve anti-spyware yazılımlarının ve bunlara ait en son güncellemelerin sağlıklı şekilde yüklenmiş olup olmadığının kontrolü.
    * Ağ ortamı güvenlik taramalarının zamanlanma olanağı ve bitiminde e-posta ile rapor gönderimi.
    * Windows ve Linux işletim sistemleri içn güvenlik taraması ve işletim sistemi veri toparlama işlemi.
    * Windows 2000/XP/2003/Vista sistemleri ve Microsoft Office XP, Exchange 2000/2002, SQL Server 2000 ve sonrası için yama yönetimi desteğinin sağlanması.
    %3c%3c%3c

Download : http://www.snapfiles.com/download/dleventmonitor.html

eskilerden kim kaldı..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bldead
    bldead's avatar
    Erkek
    şifresi aşağıda yazmışsın ama key göremedim ben ?_?

bldead
Toplam Hit: 1746 Toplam Mesaj: 2