folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Gittigidiyor 'Dan Gelen Mesaj

Gittigidiyor 'Dan Gelen Mesaj

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek

Gittigidiyor a üye bile değilim. Yani cep telefonumu ya da email adresimi kesinlikle vermedim. Bugün gelen mesaj;

Bilgilendirme: İletişim onayınız doğrultusunda tarafınıza kampanya ve indirimler ile ilgili SMS gönderimleri yapılmaktadır. SMS gönderim listemizden çıkmak için GITTIGIDIYOR RET, iletişim için GG ILETISIM yazıp 4933 'e gönderebilirsiniz. Mersis [burada uzun bir sayı var] SS: DATAPORT

Şimdi yeni yasa çıktıktan sonra izinsiz gönderimlerde bunlara ceza var diye biliyorum. Hatta RED yazmamıza bile gerek yok. Gönderemezler. Dediğim gibi ben hiçbir yere onay vermedim ki söz konusu sitede üyeliğim bile yok. 50000 TL ye kadar cezası vardı herhalde. Bimer 'e mi şikayet ediyoruz?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lazmania61
    Lazmania61's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

böyle bir sms'den dolayı ceza almaları imkansız boşuna uğraşma derim hocam.

illa ki şikayet edicem diyorsanda bu adresden yapılıyor: http://tiss.gtb.gov.tr/gtb/giris.xhtml 

Bize Tahribat.com'da TRABZON:)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek

İzinsiz gönderilen her mesajı kapsıyor diyorlardı. Vay amk. Yine babalara geldik.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Eskiden spam gelirdi, küfür ederdik.

Şimdi iptal ettirmek için sms ücreti ödüyoruz.

Üstüne daha çok spam yiyoruz.

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek

Lazmania61 'in verdiği bağlantıdan şikayet ettim. Dikkate alınır alınmaz bilmem. 

Numaramı malum reklam ortamlarına düşürenin numarasını eskort sitelerine düşürürler umarım. 

@UTHO;

Senin dediğini yapmaktan korkuyorum. Reddetmek için mesaj gönderecem onlar kabul ediyor olarak işleyecekler.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek

Ben yaptığım şeyi yazim;Yollayan firmayı aradım bana bir daha mesaj yollarsanız sizi BİMER,tüketici haklarına şikayet edecem dedim tabi efendim hemen hemen siliyoruz dediler yusuf çektiler bir daha sms gelmedi  :D

Antalya'da Emlakçı parçası :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek
    SaNaL_AjaN bunu yazdı

Ben yaptığım şeyi yazim;Yollayan firmayı aradım bana bir daha mesaj yollarsanız sizi BİMER,tüketici haklarına şikayet edecem dedim tabi efendim hemen hemen siliyoruz dediler yusuf çektiler bir daha sms gelmedi  :D

hepsini aramaya kalksak ohooo dünyalar yalan oldu

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek
    DaSpOnGe bunu yazdı
    SaNaL_AjaN bunu yazdı

hepsini aramaya kalksak ohooo dünyalar yalan oldu

beni sadece 1 yerden cok sık sms atıyorlardı yollayan firmayı aradım Onlar sağ ben selamet :)))

Antalya'da Emlakçı parçası :)
Toplam Hit: 1444 Toplam Mesaj: 8
gittigidiyor reklam mesaj bimer