folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Gittigidiyordan Bişey Alacam .. Önemli !

Gittigidiyordan Bişey Alacam .. Önemli !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    Arkadaşlar gittigidiyordan bir alet alacam şimdi ne olduğuunu söylemeyeyimde ben sorya geleyim

Şimdi bu gitti gidiyor ne kadar güvenli.??? Mesela parayı nereye yatırıyoruz? Parayı yatırdık diyelim adam kart ı yollmadı ee ne olacak kazıklanacakmıyım? Nasıl işliyor gittigidyorda işler?? Yani ordan alışveriş yapmış olan varsa bir yardım etsin bişey alacamda tırsıyorum param boşa gitmesin..

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Dolandırılma ıhtımalın var... Ama bu ıhtımal cook dusuk...

Kredı kartı yada banka havalesı ıle alıyorsun...

Bir de aldanma orda yazan fıyata... Cunku orası acık arttırma sıtesı o fıyatlar zamanla cok artar...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviBere
    MaviBere's avatar
    Erkek
    cc yapiosun alisverisleri,satis yapiosan banka hesabına aktarilio para, site satıcıdan %10 komisyon alio.alışda ise sen cc ile alisverisi yapiosun para sitenin havuzunda bekletilio,saticiya aktarilmio, urun senin eline gectikten sonra ki kargo bilgilerii girio gonderince,urun sana gelince kontrol ediosun ,ozellkleri vitrin ile aynıysa ve calisiosa herhangi bi sorun yoksa onay veriosan para satıcıya aktarilio eger bi sorun varsa ve onay vermediin surece para saticiya aktarilmio.urunu geri gonderiosun para sana geri gelio yada urunun bozuk olmayani sana gelio o arada saticiyla iletisim kurarsin zaten .ama guvenli biyer merak etme.

hız emniyettir...!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    kredi kartıyla alış veriş yapılıyormuş şimdi gördüm . Yani kazıklanma ihtimalim yok çok iyi oldu bu. Teşekkürler. Bu arada sen ordan alış veriş mi yaptında biliyorsun bunu?

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Dolandırılma ihtimalin hiç yok değil... Sadece cok az...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviBere
    MaviBere's avatar
    Erkek
    evt 21 islemim var 5 *;)pm den at sorun varsa.

hız emniyettir...!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sdOscr
    sdOscr's avatar
    Erkek
    drkill yanı sana tam guvence verebılırım benımbıldıgım arkadasım oranın web tasarımını yaptı ondan bılırım adamlar cok saglam onlarda bir havuz hesabi die birşey var yani sen parayi oraya yatırıyorsun sen urunu almadan o adam parayi alamıyor bu nedenlede her 2 yon sıtenın elınde belırlı hesapları var dur daha detaylı bilgi için burayı oku..
    http://www.gittigidiyor.com/main/yardim/yardim_light.php?cat=1
    burdan daha saglam bılgı alabılırsın

Zahirimde zuhur eden ilk şerefsizlik abidesi.Yıktı gitti batınımı adilik efektli sillesi.Çiviyi çakıp sökünce kalmaz mı sanki izi
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hacktorx
    hacktorx's avatar
    Erkek
    dostum ben enazından 10 malzeme aldım oradan.. hç bi sıkıntıyla karşılaşmadım.. alıcı olmak herzaman avantajlı.. aldığın malzeme sana vadedilen gibi gelmezse onay vermiyorsun.. malı kargoya geri verip yolluyorsun geldiği ere.. referans numarasını da gittigidiyora verip durumu izah ediyorsun.. paranı geri alıyosun.. rahat ol yani.. ama gene de almadan önce satıcıyla diyaloğa geç.. başın ağrımasın..

artık hiçkimse beni yaşamıyor!! aşklarımı büyük kemanlarla çizdiler...içime belalar doğuyor.. yüzün parmaklarımın arasından kayıp yokoluyor...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bokee
    Bokee's avatar
    Erkek
    ben dolu malzeme aldım oradan ve hiçbirşey olmuyor güvenli bi şekilde yapabilrsin bence
Toplam Hit: 1121 Toplam Mesaj: 9