folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Giyim İçin Uygun Siteler

Giyim İçin Uygun Siteler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Saygı değer mürit ve mürideler. Bi kaban almayı düşünüyorum KAŞE/Trençkot tarzı birşey (Ihtiyaçtan keyfi değil). Okuduğum şehir bir hayli soğuk olduğunda ve pek mağaza olmadığından işimi şimdiden halletmek istiyorum.

Istanbul / Beyazıt , Kapalı çarşı , Eminönü , Beyoğlu çarşısı  gibi mekanlarda 400 TL den aşşağıya bulamadım...

Bildiğiniz siteler var mıdır giyim adına güvenilir . Bedeni olmazsa tekrar gönderip değiştirme veya para iadesinde skıntı cıkarmayacak siteler ?

Kafamdaki giyim tarzı şu şekilde

https://www.morhipo.com/kampanya/detay/18660390/60276/trenchcoat?gclid=Cj0KCQjwwqXMBRCDARIsAD-AQ2hwi27wI-bVWdAwPRyA5JI1wbuTxHGLDmimmuOCqDOCqvOTBU8X1b0aAu40EALw_wcB

Max bütçem 120TL gibi bir rakam

MhmdAlmz tarafından 09/Ağu/17 01:07 tarihinde düzenlenmiştir

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    infazteam
    infazteam's avatar
    Erkek
    MhmdAlmz bunu yazdı

Saygı değer mürit ve mürideler. Bi kaban almayı düşünüyorum KAŞE/Trençkot tarzı birşey (Ihtiyaçtan keyfi değil). Okuduğum şehir bir hayli soğuk olduğunda ve pek mağaza olmadığından işimi şimdiden halletmek istiyorum.

Istanbul / Beyazıt , Kapalı çarşı , Eminönü , Beyoğlu çarşısı  gibi mekanlarda 400 TL den aşşağıya bulamadım...

Bildiğiniz siteler var mıdır giyim adına güvenilir . Bedeni olmazsa tekrar gönderip değiştirme veya para iadesinde skıntı cıkarmayacak siteler ?

Kafamdaki giyim tarzı şu şekilde

https://www.morhipo.com/kampanya/detay/18660390/60276/trenchcoat?gclid=Cj0KCQjwwqXMBRCDARIsAD-AQ2hwi27wI-bVWdAwPRyA5JI1wbuTxHGLDmimmuOCqDOCqvOTBU8X1b0aAu40EALw_wcB

Max bütçem 120TL gibi bir rakam

beğenirmisin bilmiyorum ama ben burdan çok aldım bi bak istersen

http://www.bpmonlinestore.com/MONT---CEKET,LA_210-2.html#labels=210-2

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek

mountainwarehouse.com

şu abiler çok güzel ve ucuz şeyler satıyor ama lanet olsun ki tr ye göndermiyolar. 

@mhmet amazon.de ye bakabilirsin, 50 eur ustune kargo beles. butceni biraz asiyo ama marka seyler orda daha ucuz

black implies white, self implies other, life implies death.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

@nurulmac11 , yuro çok pahalı zor görünüyor ama bir bakarım.

@infazteam , yok hocam bunlar benim tarzım değil malesef :D

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    huzi123
    huzi123's avatar
    Erkek

banada uyguna kaban mont lazım erzurum gibi bir yer de kışın dışarı çıkmakta zorlanıyorum.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek
    huzi123 bunu yazdı

banada uyguna kaban mont lazım erzurum gibi bir yer de kışın dışarı çıkmakta zorlanıyorum.

Hocam yaz sezonudur ucuza gçmeriz dedim de hiç de öyle olmuyor. Sanırsın Altın kaplama

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

netten alınca göte geliyorum kıyafet işlerinde

rebookun eşofmanını aldık sevmedigim tarz cıktı felan fialn 

siz nasıl yapıyorsunuz bu işi

do_som tarafından 09/Ağu/17 22:36 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ProSky
    ProSky's avatar
    Erkek
    do_som bunu yazdı

netten alınca göte geliyorum kıyafet işlerinde

rebookun eşofmanını aldık sevmedigim tarz cıktı felan fialn 

siz nasıl yapıyorsunuz bu işi

internete özel indirim olduğunda mağazada deneyip alıyorum

Üzüldüğümde zevk alanların hepsine mutluluklarım girsin
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    huzi123
    huzi123's avatar
    Erkek
    MhmdAlmz bunu yazdı
    huzi123 bunu yazdı

Hocam yaz sezonudur ucuza gçmeriz dedim de hiç de öyle olmuyor. Sanırsın Altın kaplama

Aynen decathlona da baktım oradaki montlar da hep spor tarzı pek hoşuma gitmedi fiyatları da artmış ne yapıcağımı şaşırdım.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    317seref
    317seref's avatar
    Erkek

N11

Korayspor

Yalispor

Barcın

Gittigidiyor

## sen istiyor duj verecek yüz daha
Toplam Hit: 1755 Toplam Mesaj: 10
giyim