Gizli Numaraya Kapalı Mesajı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

arkadaşlar bi kıza mesaj yolladım yolladığım mesajın alındıgını anlamak için gizli numaradan çağrı attmaya çalıştım, yani telefonu açıkmı yoksa kapattrıdımı diye, bu numarayı gizli numaradan arayamazssınız diye band kaydı geliyor, bu mesaj geldğine göre telefon açıktır diyebilrimiyim. yada telefon kapalı bile olsa bu band kaydı dinlettirilyormu benim için öenmli olan mesajın teslim edilp edilmediğini öğrenmek

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

telefonunun iletim raporlarını açsana hocam, telefon kapalı olsa bile o uyarıryı verir.

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    misterio_junior
    misterio_junior's avatar
    Erkek

Skype programını yükle ondan ara eskiden bi kaç saniye süre veriyodu ama şimdi bilmiyorum en azından açık olup olmadığını anlarsın :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

RotKerim bunu yazdı:
    -----------------------------

telefonunun iletim raporlarını açsana hocam, telefon kapalı olsa bile o uyarıryı verir.

android mesaj ayarlarında iletim raporları kapalıymış şimdi açtım, ama bu benim şuanki ihtiyacımı görmeyecek sanırım

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

misterio_junior bunu yazdı:

Skype programını yükle ondan ara eskiden bi kaç saniye süre veriyodu ama şimdi bilmiyorum en azından açık olup olmadığını anlarsın :)

tamam böyle bişeyde işimi görebilir.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zone
    zone's avatar
    Erkek

siyahbereli bunu yazdı:

RotKerim bunu yazdı:

android mesaj ayarlarında iletim raporları kapalıymış şimdi açtım, ama bu benim şuanki ihtiyacımı görmeyecek sanırım

açtıysan tekrar at mesajı.. tekrar atman bişey değiştirmeyecekse ileti gelince anlamış olursun işte

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antikorTBT
    antikorTBT's avatar
    Dişi

telefon kapalı bile olsa,bant kaydı devrede olur.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

zone bunu yazdı:

siyahbereli bunu yazdı:

RotKerim bunu yazdı:

açtıysan tekrar at mesajı.. tekrar atman bişey değiştirmeyecekse ileti gelince anlamış olursun işte

bu şekilde boş mesaj atarak işimi gördüm mesajlar alındı raporu geldi

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seagate189
    seagate189's avatar
    Erkek

Telefon gizli numaralardan gelen aramalara kapalı ise.Telefon açıkta olsa kapalıda olsa o uyarıyı alırsın.

Safir T-14 -- Sarsılmaz Kılınç 2000 light -- Browning Hp Mk3-- Derya Mk-12 --------
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

seagate189 bunu yazdı:

Telefon gizli numaralardan gelen aramalara kapalı ise.Telefon açıkta olsa kapalıda olsa o uyarıyı alırsın.

tamm kardeş oyleymiş saol

Toplam Hit: 1513 Toplam Mesaj: 10