Glaxy Note 3 2.El

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OFree
    OFree's avatar
    Erkek

bin tl 2 el 25 günlük buldum adam zorunlulukdan satıyor daha dogrusu telefoncuya satmış ordan alıcam sizce değermi

Freedoom is not free.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sorry_13
    sorry_13's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Kacirma tabi temiz se ve garantisi devam ediyorsa yok 1250 den assagi bulamazsin 

sevgim gercek olmasaydı aglayabilirmiydim.... aşkın benle olmasaydı nasıl gülebilirdim.. ates beni yaktıkça daha çok soğuyorum.. soğuyorum ben ateşi körükledikçe buz gibi donuyorum... bana şaşkın bakıyorlar onlarıda anlıyorum.. evvel zaman bir damla iken durumum... elhan derya hal buluyorum
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OFree
    OFree's avatar
    Erkek

aynen garantili hocam 25 gün once almış eleman sıkışmıs telefoncuya satmış gidip bakıcam babam arada o söyledi

Freedoom is not free.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sorry_13
    sorry_13's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    OFree bunu yazdı

aynen garantili hocam 25 gün once almış eleman sıkışmıs telefoncuya satmış gidip bakıcam babam arada o söyledi

Hocam 25 gunluk telefonun neyini soruyon koş koş :) 

Edit: aninda sahibinden yarina kalmaz en az 1300 e satarsin oyle soylim 

sorry_13 tarafından 30/Kas/14 16:37 tarihinde düzenlenmiştir

sevgim gercek olmasaydı aglayabilirmiydim.... aşkın benle olmasaydı nasıl gülebilirdim.. ates beni yaktıkça daha çok soğuyorum.. soğuyorum ben ateşi körükledikçe buz gibi donuyorum... bana şaşkın bakıyorlar onlarıda anlıyorum.. evvel zaman bir damla iken durumum... elhan derya hal buluyorum
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    66albay
    66albay's avatar
    Erkek

telefon note 3 mü note 3 neo mu ona dikkat et. o fiyata note 3 şüpheli geldi

c farz , java sünnet, msdn kutsal kitaptır, f1 yardımcın olsun. Cumaya gittim dahada gelmem
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    66albay bunu yazdı

telefon note 3 mü note 3 neo mu ona dikkat et. o fiyata note 3 şüpheli geldi

Note 3 Neo ise 2. el için bin lira pahalı. Sıfırıları zaten bin lira.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

fiyat anormal geldi. 

şüpheli. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

hırsızlık malı olabilir. faturası ve imei ni kontrol et.

Toplam Hit: 1019 Toplam Mesaj: 8