Gmail Kurtarma

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dalyKadir
    dalyKadir's avatar
    Erkek

Murid ve Muridler, Sizin deneyimlerinize ve önerilerinize ihtiyacim var.

Eski bir arkadasım telefonunu kırmış. Yeni telefon almış sim kartı takmiş. Gmail sifresini kabul etmiyor (doğruluğundan da emin değil)

Arkadasin 2 tane gmail addressi var.
    Account Recovery ye giriyor, SMS ile doğrulama yapiyor. 2. adımda mail adresine kod yolluyorum o addresse gelen kodu girip doğrula diyor google amcamızda. Fakat bu zeki arkadas 2 maile capraz bir birini recovery olarak girdiği için de mail adımını geçemiyor. SMS ile sadece doğrulama yaparak bu adımları geçmenin bir yolu var mı biliyor musunuz ?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

sadece sms ile olması lazım. çünkü bende benim kazam sonrası ilk internete girdim maillere baktım, ilk şifremi doğru hatırlamışım zaten genelde kullandığım şifremi hatırlamıştım sonra genel kullanndığım şifremi yenileyim dedim her yerden başka aynı şifreyle değiştirdim. maillerim için özel bişey yapmıştım sonra da bu özel yaptığım şifremi hatırlayamadım. malum beyin kanaması geçirince çok basit çok kolay olan şeyleri bile hatırlamıyor insan tecrübeyle sabittir (; gmaili sadece sms yolu ile yenilemiştim.

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eyuperol
    eyuperol's avatar
    Erkek

Konu yukarı olsun.

benimde bir sorum var bende kendi adımda gmail almışım şifresini unuttum, kurtarma adresi olarak daha önceden kullandığım ve de kullanmaya devam ettiğim adresi (gmail)vermişin. arada güvenlik sorunu var diye mail geliyor ben giriş denemesi yapmadan oluyor ondan ya kendi kendine ya da birisi girmeyi deniyor. neyse ben bu adrsin şifresini geri almak isteyince güvenlik sorusu cevabı, en son kullanılan şifreyi istiyor bunları da veremiyorum ondan hesabı geri alamıyorum.

Bu gmail adresini alabileceğimiz ya da sorunu güle getirebileceğimiz bir yer bir mail adresi var mı? 

İnsanları ( küçük-büyük, yaşlı-genç, tanıdık-tanımadık, eşdost-sevgili vs vs ) sevin, saygınızı gösterin ama kesinlikle insanlara acımayın. Çünkü acıdığınız anda acınacak duruma düşüyorsunuz
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dalyKadir
    dalyKadir's avatar
    Erkek
    ajan1111 bunu yazdı

sadece sms ile olması lazım. çünkü bende benim kazam sonrası ilk internete girdim maillere baktım, ilk şifremi doğru hatırlamışım zaten genelde kullandığım şifremi hatırlamıştım sonra genel kullanndığım şifremi yenileyim dedim her yerden başka aynı şifreyle değiştirdim. maillerim için özel bişey yapmıştım sonra da bu özel yaptığım şifremi hatırlayamadım. malum beyin kanaması geçirince çok basit çok kolay olan şeyleri bile hatırlamıyor insan tecrübeyle sabittir (; gmaili sadece sms yolu ile yenilemiştim.

Anladiğim kadari ile mail tanimliysa illa istiyor. Yada sifreyi bir iki kez yanlış girdiği için illla mail diye tutturuyor

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Spyware__007
    Spyware__007's avatar
    Erkek

şifremi unuttum kısmından google amcadan yardım talebinde bulunun talebi biraz uzun tutup tüm bilgileri verin hesabı size verecektir

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MiqRoP
    MiqRoP's avatar
    Erkek

Ben telefonda google play için açtığım gmail'in şifresini unuttuğumda şifre unuttum bölümüne girince daha önce gmaile parmak izi tanıtmadığım halde parmak iziyle yeni şifre oluşturabildim.
    Şifre işlemlerini bilgisayardan deniyorsanız birde telefondan deneyin.

Söyleyemediğim sözlerim var benim.. Yüreğimin derinliklerine gizlediğim.. Kimi zaman bir iç çekiş anlatır beni, kimi zaman hüzünlü bir şarkı ağlatır.. Hergün düşünceler sarar beni, derin derin düşünürüm.. Öyle bir haldeyim ki, sıcağın ortasında üşürüm...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eyuperol
    eyuperol's avatar
    Erkek
    eyuperol bunu yazdı

Konu yukarı olsun.

benimde bir sorum var bende kendi adımda gmail almışım şifresini unuttum, kurtarma adresi olarak daha önceden kullandığım ve de kullanmaya devam ettiğim adresi (gmail)vermişin. arada güvenlik sorunu var diye mail geliyor ben giriş denemesi yapmadan oluyor ondan ya kendi kendine ya da birisi girmeyi deniyor. neyse ben bu adrsin şifresini geri almak isteyince güvenlik sorusu cevabı, en son kullanılan şifreyi istiyor bunları da veremiyorum ondan hesabı geri alamıyorum.

Bu gmail adresini alabileceğimiz ya da sorunu güle getirebileceğimiz bir yer bir mail adresi var mı? 

Bu gün yine bahsettiğim hesapla ilgili mail geldi

Mail içeriği

neyse hesabı kurtardan ilerleme yapıyorum burada numara giriyorum kırmızı uyarı veriyor bunu nasıl açarım. (4kardeşimin hattını sonrasında annem ve dedemin hatlarının numarasını girdim, dedeminkini daha önce hiç bir yere vermedim ama gene aynı) farklı bir yöntemi var mı bunun ya da yurt dışında olan arkadaş varsa onunla irtibat kurup onun telefonuna kod göndermeyi denesek hesabı açmak için de konuyu gören olursa yardımcı olablir mi? Ki yurt dışında olan birisini bilirseniz özelden yazabilirdini o kişinin adını ben de irtibat kurabilirim onunla

Kurtarma ekranı

İnsanları ( küçük-büyük, yaşlı-genç, tanıdık-tanımadık, eşdost-sevgili vs vs ) sevin, saygınızı gösterin ama kesinlikle insanlara acımayın. Çünkü acıdığınız anda acınacak duruma düşüyorsunuz
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

tamam doğru yerdesin işte. telefon numarasıyla onayla işlem tamamdır. şifreni yenileyebilirsin.

pardon kırmızıyla yazılan yeri görmemişim. o zaman en sonda dediğini yap daha fazla bilgi edin bakalım (;

ajan1111 tarafından 05/Haz/21 11:24 tarihinde düzenlenmiştir

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
Toplam Hit: 5569 Toplam Mesaj: 8
gmail gmail recovery