folder Tahribat.com Forumları
linefolder Skype - Mirc - Irc - Icq - Mail Güvenliği
linefolder Gmailden Böyle Bir Mail Geldi Bu Nedir?

Gmailden Böyle Bir Mail Geldi Bu Nedir?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek

Merhaba beyler az önce böyle bir mail geldi bu nedir? Ne yapmalıyım sizce? 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XanTos
    XanTos's avatar
    Erkek

Birisi yeni gmail hesabı için kaydolmuş, alternatif/ikinci e posta olarak senin hesabını göstermiş olabilir

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

hocam yapılacak şey  altta yazan yazıya tıklamak  yani ben oluşturmadım diyorsan öyle yapmalısın ama dikkat et  şifre filan isterse linkleri kontrol et fake olabilir.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek
    Kaptan bunu yazdı

hocam yapılacak şey  altta yazan yazıya tıklamak  yani ben oluşturmadım diyorsan öyle yapmalısın ama dikkat et  şifre filan isterse linkleri kontrol et fake olabilir.

yok hocam şifre istemedi, hayır benim hesabım değil olarak seçtim ve sonra mail attım elemana kimsin neden benim emailimi ikinci mailin seçiyorsun diye

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek
    ArduouS bunu yazdı
    Kaptan bunu yazdı

yok hocam şifre istemedi, hayır benim hesabım değil olarak seçtim ve sonra mail attım elemana kimsin neden benim emailimi ikinci mailin seçiyorsun diye

Oda bi' şey mi hocam yaa. Banka mailine benimkini veren bile gördüm. Her ay ektresi bana geliyor :D Acıyıp ödermiyim düşüncesinde mi acaba diyorum?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    coLin bunu yazdı
    ArduouS bunu yazdı
    Kaptan bunu yazdı

Oda bi' şey mi hocam yaa. Banka mailine benimkini veren bile gördüm. Her ay ektresi bana geliyor :D Acıyıp ödermiyim düşüncesinde mi acaba diyorum?

hahahahah  oda iyiymiş :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek

banada geliyordu ekstre söyledim bir şey yapmadılar hala geliyor :D

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cankol
    cankol's avatar
    Erkek

benim numaramı vermiş banka hergün arayıp borcunu öde diyor :) bankayla görüşüyorum numaranızı sildik düzelttik diyorlar ama yine arıyorlar bende ödemiyorum aq deyip kapatıyorum :D

imza.
Toplam Hit: 2273 Toplam Mesaj: 8
gmail