God Father

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    devasa24
    devasa24's avatar
    Erkek
    mılet godfatherda ben daha ılk boumde ıkı tane adam cıkıyor bırını benım adamım tutmus dıgerı nıde ben dovuyorum ama bos yarım saat ugrastım adam olmedı ne yapmam gerekıyor bır el atın su oyuna
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek
    hoca mezarlıktaki dalgadan mı bahsedion?

... sorcerer & musket ...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    devasa24
    devasa24's avatar
    Erkek
    oyun baslar baslamaz oyun kısa bır fılmı gecıyor ordan hemen sonra oyuna dar s okakta baslıyorum sokakta bır ben varım bırde adamım var ve ıkı kısı daha var benım adamım bırını tutmus dıgerıde bana kalıyor ama ben o adamı bır turlu olduremıyorum kapıya yonelıyorum kapıda acılmıyor bır yardım edın rıca edıyorum
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek
    hoca ilk bölümler eğitim bölümleriydi yanlış hatırlamıosam.yanin senin dövmen pek işe yaramıo diğer şişman herifin sölediklerini yaparak o adama vurcaksın.o tuşlara basarak öle bişidi.öle deilse sorry:D

... sorcerer & musket ...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LordVader
    LordVader's avatar
    Erkek
    Adamın önüne gel mousenin SAG tusuna basılı tutarken "Q ve E" tuslarıyla adamı yumrukla gibiydi sanki :D:D bitirdim ya ondan o bölümleri unuttum :D:D
    Birde kopyasında mouse sorunu ve arabalara binememe gibi sir sorun var onu Daemon Toolsla cekip yapcaanız yoqsa invert mouseyle vede koca oyunu arabalara binemeden oynarsınız benim gibi :D:D

I find your lack of faith disturbing.
Toplam Hit: 1338 Toplam Mesaj: 5