Godaddy Domainimi Suspend Etti

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

sanırım birinin şikayeti sonucunda abuseye sitemi kapatmışlar

ns1.suspended-for.spam-and-abuse.com

ns2.suspended-for.spam-and-abuse.com  

nameserverlerim böyle olmuş ve godaddy domain panelinden domainlerim silinmiş bilen varsa domainlerimi nasıl geriye alabilirim ne şekil bir mail yollarsam domainimi geri veririelr support bölümüne ne belirtmem gerke sitemde asla illegal içerik yok hatta domainlerimn biri park halindeydi park halinde domainde nasıl abuse teşhisi koyarlar 

anlamıyorum acil tahribat.com da godaddy den tahribat.com a böyle bir şey olsa ne yapardı

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ingilizce bilen birisi ban güzel bil inglizce mail hazırlayabilirmi?

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Sıctın hoca :)

Benim domaini cc yüzünden, kaldıki sadece para cekemediği cc yüzünden kapatıp 3 sene piç etti...

tahrip.com'u aldı stanın elinden, hayatımızı kararttı, yüzlerce $ lık telefon konuşması ve birde üstüne acmak için 250$ para aldı...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scorpix
    scorpix's avatar
    Erkek

:))))

kahkahaya boğuldum yaw :) 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hadi yaa harbi sıçtık ozaman ya bu herfler uyarmadan etemeden neden belirtmeden nasıl kapatabiliyor yabancı ülkede olacaksın dava açıp süründüreceksin bunu gibi şirketleri parktaki domain birde hee abuse yaptıkalrı suçum olsa illegal içerik barındırsam içim yanmaz parktaki doaminin ne abusesi olur hemde 2009 a kadar tescil edilmiş sahte cc de değil alnımızjn teriyle aldık

uğraşacağım bakalım olmassa birilerini bulup telefonla irtibata geçeceğim 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fcuk
    Fcuk's avatar
    Erkek
    scorpix bunu yazdı:
    -----------------------------

:))))

kahkahaya boğuldum yaw :)

Neresi komik lan bunun gotlek herif! 

Hoop.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bilmiom
    bilmiom's avatar
    Erkek

geçmiş olsun hacı ne diim

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    totalvoltage
    totalvoltage's avatar
    Erkek
    Geçmiş olsun kardeş.Peşini bırakma nasıl durduk yere kapatırlar.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

totalvoltage bunu yazdı:
    Geçmiş olsun kardeş.Peşini bırakma nasıl durduk yere kapatırlar.

sağolasın irtibata geçtiler adamlar nedne belritmiyor genel hava civa spam filan nedneler bunalr 2 seçenek sundular bana 

1. seçenek bekleyin domain süreniz dolsun öyle alın 2009 a kadar tescilliydi onumnu bekleyeceğim:D

2. seçenek 75 dolar karşılığı başka firmaya transfer edebilirsiniz şerefsizliğin bu kadar 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cosmic
    Cosmic's avatar
    Erkek
    orospu çocukları demeden alamıom kendimi =O)

Bittik biz bittik
Toplam Hit: 2610 Toplam Mesaj: 10