Godaddy Sorunsalı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

hocalarım Aralık 12 2016 tarihinde mhmdalmz.com diye bir alan adı aldım..

Her neyse mail kaydederken yanış kaydetmişim bu da onaylama maili falan diyor.

ns yönlendirmesi yapıcam onay mailini doğrulayın vs diyor .

Yeni mailimi kaydettim fakat hiçbir onay maili gelmedi. Şifremi unuttum falan diyorum mail vs geliyor. Fakat Ns yönlendirirken şu hatayı veriyor.

Seçili alan adı RAA doğrulaması bekliyor.

Bu nedir neyin nesidir nasıl doğrulayacağım ? yardımcı olabilecek var mı ?

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adeleks
    adeleks's avatar
    Erkek

yanlış kaydettiğin mail adresi boştaysa onu alıp kullan

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

değil hocam :(

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trooper
    trooper's avatar
    Erkek

whois de kaydettiğin mail doğru mu 

http://who.godaddy.com/whoischeck.aspx?domain=mhmdalmz.com

değilse whois üzerindeki mail güncelle önce

edit:mobil imla

ekleme:gerçi whois düzenlerkende hatalı maile onay gidiyodu galiba godaddy iletişime geç durumu anlat onlar düzenler

trooper tarafından 29/Mar/17 23:40 tarihinde düzenlenmiştir

ZzZzZzZ...!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Adamların mailini göremedim. bi numaraları var

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insidae
    insidae's avatar
    Erkek

haftaiçleri aksamüstü 5 ten önce ara pin kodun varya hesapta onu veriyorsun telefonda ondan sonra konusursun işleme alırlar hocam ödeme için kredi kartının falan son rakamlarını sorup teyit ederler seni sonra maili degistirirler

Bir güldün yar sen, hep elime batan.Seni dalından kopardım, kandoldu avuçlarım..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

tamamdır hocam eyvallah öyle yapayım

Toplam Hit: 959 Toplam Mesaj: 7
godaddy alanadı