Godaddy Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Selamlar,

Bir adet godady de domainim mevcut. Bu domaini sunucuya yönlendirmek istiyorum. godaddy içerisinde ns1 ve ns2 yi IP Ye yönlendiriyorum fakat ne yaptı ne ettiysem bu name server'lara ping atınca bana eklediğim IP adresini vermiyor.

Natroda vs de bu şekilde yapıyorum cayır cuyur çalışıyor nedense Godaddy de beceremedim. Yardımcı olabilecek bir mürit var mı ?

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AlbayHardal
    AlbayHardal's avatar
    Erkek

Godaddy'de ben de benzer bi sorun yaşıyorum, ns ayarlıyorum birkaç gün sonra hop default nslere geçiyor. Default ns'nin ip adresini ayarlıyorum, o da birkaç gün dayanıp kendi ip adreslerine yönlendiriliyor. Ne olup bittiğini anlamış değilim.

They are as numerous as ants in the earth, as fish in the water, as birds in the air. They are timid, brave, ignorant, dominating and they are children.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    freeline
    freeline's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    AlbayHardal bunu yazdı

Godaddy'de ben de benzer bi sorun yaşıyorum, ns ayarlıyorum birkaç gün sonra hop default nslere geçiyor. Default ns'nin ip adresini ayarlıyorum, o da birkaç gün dayanıp kendi ip adreslerine yönlendiriliyor. Ne olup bittiğini anlamış değilim.

sen gene ns ayarlayabiliyorsun benim ayarladiklarimi kabul etmiyo:))

aklın yolu birdir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pisibaliqi
    Pisibaliqi's avatar
    Erkek

godaddy kadar arayüzü özürlü bi letgo var herhalde 

Fiat Justica Et Ruat Caelum...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

Ns godaddy kalsın, a kaydıyla yönlendir.

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

yerli ve milli kullanın sorunlarınız olmasın .

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusemre
    yunusemre's avatar
    Erkek

Ip yazmak yerine direk ns1.domainadi.com şeklinde denedin mi?
    Yandex DNS'e kayıt olup, dns1.yandex.net dns2.yandex.net adreslerini tanımlı şekilde kullanıyorum ben bir sorun olmadı şimdiye kadar. Yandex servislerden de A kaydına istediğin ipyi verebilirsin.

"Programcılar saatler boyunca çalışmak zorunda kalmalarına engel olacak sistemler tasarlamaya saatler boyunca uğraşırlar." David Allen
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    freeline
    freeline's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    yunusemre bunu yazdı

Yandex DNS'e kayıt olup, dns1.yandex.net dns2.yandex.net adreslerini tanımlı şekilde kullanıyorum ben bir sorun olmadı şimdiye kadar. Yandex servislerden de A kaydına istediğin ipyi verebilirsin.

hocam bu yandex olayini detayli anlatabilirmisin acaba

aklın yolu birdir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    freeline bunu yazdı
    yunusemre bunu yazdı

hocam bu yandex olayini detayli anlatabilirmisin acaba

dns manager bir nevi...

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
Toplam Hit: 855 Toplam Mesaj: 9
godaddy