Godaddy'de Anlam Veremediğim Hata

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Coiner
    Coiner's avatar
    Erkek

Status: Pending Registry Action

Godaddy'den aldığım domain locked durumuna gelmiş ve status kısmında yukarıdaki metin yazıyor. Locked yazan yere manage diyorm ancak ( You cannot change the selected domain because it is not in an active status. ) diye hata veriyor var mı bir bilgisi olan ? Diğer domainlerde sıkıntı yok ancak .ca uzantılı olan bu domainde bir sıkıntı var daha önce başına gelmiş olan biri varsa cevap bekliyorum

www.fenomenevi.com | Sosyal medyanın her mecrasında 6 yıldır kesintisiz olarak müşterilerimize destek vermekteyiz. Amacımız müşteri deneyimini en üstte tutmak ve hizmetlerimize 24 saat devam edebilmek. Fenomenevi.com adresinden 7/24 kesintisiz olarak sipariş verebilirsiniz...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

.ca domainlerin hemen hemen hepsine kanadali kayit firmasi el koydu.

evragin olmadigi icin kayit ettiremiyorsun. eskiden evrak kayitsiz olan .ca domainleri kanadali .ca kayit firmasi erisime, duzenlemeye vs kapatti.

aldigin hata bu yuzden.

kanadali olduguna dair evragin, kanada da firman vs var ise tekrar aktif edebiliyorsun

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek

godaddy nin allah belasını versin. Hostingleri bok support 0. 2 saatte açılıyor site

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Coiner
    Coiner's avatar
    Erkek
    underzero bunu yazdı

.ca domainlerin hemen hemen hepsine kanadali kayit firmasi el koydu.

evragin olmadigi icin kayit ettiremiyorsun. eskiden evrak kayitsiz olan .ca domainleri kanadali .ca kayit firmasi erisime, duzenlemeye vs kapatti.

aldigin hata bu yuzden.

kanadali olduguna dair evragin, kanada da firman vs var ise tekrar aktif edebiliyorsun

Bak bu bilgi iyi oldu en azından bir nedeni varmış. 2 dolar vermiştim sıkıntı değil o yüzden eyvallah. En yakın zamanda kanadalı bir kadın bulup evleniyorum ve domainimi geri alıyorum :F

www.fenomenevi.com | Sosyal medyanın her mecrasında 6 yıldır kesintisiz olarak müşterilerimize destek vermekteyiz. Amacımız müşteri deneyimini en üstte tutmak ve hizmetlerimize 24 saat devam edebilmek. Fenomenevi.com adresinden 7/24 kesintisiz olarak sipariş verebilirsiniz...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

ne domainler gitti .ca uzantili

domain sahipleri isyanlari oynuyor.

benzer olay .tc domain sahiplerinin basina geldi. 2-3 karakter .tc domainin uzatimi icin 600 TL istiyorlardi

underzero tarafından 18/Ara/12 09:58 tarihinde düzenlenmiştir

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mungabunga
    mungabunga's avatar
    Erkek

arkadaşlar benim de bir problemim var.  godaddy de reg'lenmiş bir domaini almak istiyorum. expire tarihi 1 ekim 2012 ama daha REDEMPTION PERIOD sürecinde. Bu daha ne kadar sürebilir ?

domaintools tan whois çekince bu çıkıyor

Warning—Incomplete Record
    The record we received from the Whois server may be incomplete.

Whois Error: No Match for "xxx.COM"

ve bu konuda başka bir şey söylemeyeceğim...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zone
    zone's avatar
    Erkek

ya bende godaddy den regledim ancak enom.com mu ne ordan reg vermişler o da aktif olmadı mail attım bir sürü.. hala aktif değil..

sikindirik bir olay oldu parayıda kestiler ayın 5inde de ödemiştim (toplam kredi borcum neyse öderim de) sıçtı sıvanmadı öyle kaldı ortada iş :|

Toplam Hit: 1482 Toplam Mesaj: 7