folder Tahribat.com Forumları
linefolder Google / Yandex / Bing ve Servisleri
linefolder Google Adreslerde Numara Nasıl Değiştirilir?

Google Adreslerde Numara Nasıl Değiştirilir?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    drexler
    drexler's avatar
    Erkek

https://imgyukle.com/i/RzhYsR

google nin bu hızmetının adını bılmedıgımden adresler dedim adı neyse artık. devır aldıgım eczanemın telefon numarası eskı telefofn numarası olarak gorunuyor bunu değiştirmek icin ne yapabılırız bılen varsa cok makbule gecer

İTİNA İLE torrentleech davetiyesi aranır. ama kefil bulunamaz :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Üstüne tıkla düzenleme önerin var. Oradan telefon numarasını yazıp gönderiyorsun belli bir süre sonra onaylanıyor. Google Türkiye'den arayıp numara değiştirme talebinde bulunmuşsunuz onaylıyor musunuz falan diyorlar. Bazende direk değişiyor.

Değişik bir algoritması var.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek

Beni sinir eden bir konu bu hocam. Yaklaşık 6-7 aydır bir numara düzenlemesi istiyorum yapılmıyor. İsimde hata yapmışım ç yerine x koymuşum onu defalarca düzeltme olarak gönderdim tık yok. Google business olayında biraz geri planda kalıyor sanırım. Bir formül bulursan lütfen burayada yaz. 

alektamovikmovik
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baracuda81
    baracuda81's avatar
    Erkek

my business hizmetin adı. işletme ekle deyip sayfa sahibine ulaşmayı deneyebilirsin

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek

buradan ekle biz düzeltme önerelim?

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    drexler
    drexler's avatar
    Erkek
    sLeymN bunu yazdı

buradan ekle biz düzeltme önerelim?

Valla beceremedim açıkçası sevabına yardımcı olursanız sevinirim 0232-449-19-29 olarak guncellemek ıstıyorum

İTİNA İLE torrentleech davetiyesi aranır. ama kefil bulunamaz :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

İki tane eczane var. Hangisine istekte bulunacağız ?

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek

hocam merhaba yeni yazabildim, ilk çıkan eczaneye girdim düzeltme önerisini. Diğer arkadaşlar da yardımcı olursa hallolur senin  iş 

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
Toplam Hit: 1122 Toplam Mesaj: 8
google