folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Google Ads Reklamları - Hayrına Destek Olacak Var Mı ?

Google Ads Reklamları - Hayrına Destek Olacak Var Mı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    IvC
    IvC's avatar
    Erkek

Oto kurtarıcı işi yapan bir arkadaş için google ads reklamları çıkmaya çalışıyorum, ne görüntülenme var ne başka bişey. Konumu dar alanda yaptım, reklam teşhis aracını da çalıştıramıyorum. 

20 yaşında komünist olmayanın kalbi, 40 yaşında komünist olanın aklı yoktur.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kentaki
    Kentaki's avatar
    Erkek
    IvC bunu yazdı

Oto kurtarıcı işi yapan bir arkadaş için google ads reklamları çıkmaya çalışıyorum, ne görüntülenme var ne başka bişey. Konumu dar alanda yaptım, reklam teşhis aracını da çalıştıramıyorum. 

Hocam hesap yeniyse manuel incelemeye düşmüş olabilir. Bir süre sonra görüntülenme almaya başlar.

24 saat sonra almazsa görüntülenme ulaş bana yardımcı olayım.

What are you doing???
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akrepkral53
    akrepkral53's avatar
    Erkek

Oto kurtarııcı işi yapıyorum. Forumdan işinde uzman bir arkadaş ile çalıştım. Görüntüleme ve geri dönüş oluyordu ama kar bırakmıyordu pek.  Yani maliyeti civarında bana artısı oluyordu yaklaşık.

Ben rize deyim. Belki gel geç bir yerde olmadığımdan kaynaklı bu.

Reklamlarda sahte tıklama işini bitirirlerse o zaman güzel iş yapılır diye düşünüyorum.

Not: Enyakin gibi servisler var. arama başına 20-25 TL gibi rakamlara çalışıyorlar. Onlar nasıl bu fiyata çalışıyor bilmiyorum ama uygun fiyat bence. Ads reklamlarına çıkmaktansa oralardan iş kovalamak daha avantajlı benim için.

Maps ta işletmemi ekleyemedim. Garantili şekilde yardımcı olabilecek varsa bana ulaşabilirler.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    IvC
    IvC's avatar
    Erkek

Ben arkadaş için yardım maksatlı yapıyorum, bizde haritalara ekleyemedik işletmeyi. r10 netten biriyle görüştüm o halledecek ücretli. 

20 yaşında komünist olmayanın kalbi, 40 yaşında komünist olanın aklı yoktur.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

çekici kurtarıcı tesisatçı halı yıkamacı bunlar maps da sürekli spam a giriyor.Ads çok al beni olmaz tbm çok yüksek de kalır bölgeye göre 

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...