folder Tahribat.com Forumları
linefolder Google / Yandex / Bing ve Servisleri
linefolder Google Adwords 25TL Harca 100TL Kazan Kodu Dağıtıyor

Google Adwords 25TL Harca 100TL Kazan Kodu Dağıtıyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manyaki
    manyaki's avatar
    Erkek

Yeni Adwords hesapları için kullanabileceğiniz kodlar veriyor Google amca. 

edit: Zaten olan bişey miydi bilmiyorum ancak benim gibi bilmeyenler varsa kullansın :)

Buyrun

manyaki tarafından 30/Kas/18 00:46 tarihinde düzenlenmiştir

since 2005 // tbt
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

Play store zannetmistim, uzdun :(

sigara değil, balık olan.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manyaki
    manyaki's avatar
    Erkek
    izzmarit bunu yazdı

Play store zannetmistim, uzdun :(

editledim :(

since 2005 // tbt
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scarletbeard
    scarletbeard's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Google için Oldukça ciddi eğitim almadan ya da eğitimli biriyle çalışmadıkça bir boka yaramayacak bir reklam mecrasıdır. 

Sadece Keywords ve Negative Keywords oluşturmak Huni Yapısı kurmak için bile 3 ay gerekiyor. Samimi olarak şunu da söyleyeyim google'un kendi çalışanları dahi 1 2 yıllık eğitim sonrasında sistemi anlayabilir rafine bir reklam kampanyası oluşturabilir duruma erişiyor. 25 lira dediği 2 gösterim demek Tıklama bile değil. 25 liraya kanmayın.

Herhangi bir foruma konu açsanız 500 görüntüleme 50 tıklama alırsın. Google'nun avantajı ise sizin potansiyel müşteriniz olan kullanıcının sizin servis ya da ürününüze ihtiyacı olduğu anda doğrudan karşısına reklamınızı çıkarmak. Çok ciddi bütçeniz yoksa min 1000 2000 TL lik harcama ile sadece az biraz öğrenmiş olursunuz. Sonrasında bir şey çıkartırsınız.

Eğitim Seti.

https://www.freetutorials.eu/ultimate-google-adwords-course-2017-stop-seo-win-with-ppc-3/

Bu işi yapmak isteyenler içinde 

https://drive.google.com/open?id=1eMCIeT5NO27PE0aGNpu92N4izFpWK-Yu

CİDDİ SERMAYE GEREKTİREN Saçma sapan amazon işine hurra edeceğinize Akıllı olarak eğitim ile kendinizi geliştirererk bu işleri yapmanız çok daha doğru 

YA DA HERHANGİ BİR PROGRAM ÖĞRENİP PHOTOSHOP VİDEO EDİT GİBİ İŞLER İLE JAVA İŞLERİ. 

EN KÖTÜ İHTİMALLE PARA KAZANAMASANIZ DA ÖĞRENDİĞİNİZ YANINIZA KAR KALACAKTIR.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek

adwords konusu açılmışken uçak bileti ile ilgili reklam çıkabilen var mı son 3 aydır ?

diğer bütün sektörlerde gayet rahat reklam verebiliyorken, uçak bileti sektöründe reklam vermek imkansız denecek kadar zor bir hal aldı.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jargonphp
    jargonphp's avatar
    Erkek
    scarletbeard bunu yazdı

Google için Oldukça ciddi eğitim almadan ya da eğitimli biriyle çalışmadıkça bir boka yaramayacak bir reklam mecrasıdır. 

Sadece Keywords ve Negative Keywords oluşturmak Huni Yapısı kurmak için bile 3 ay gerekiyor. Samimi olarak şunu da söyleyeyim google'un kendi çalışanları dahi 1 2 yıllık eğitim sonrasında sistemi anlayabilir rafine bir reklam kampanyası oluşturabilir duruma erişiyor. 25 lira dediği 2 gösterim demek Tıklama bile değil. 25 liraya kanmayın.

Herhangi bir foruma konu açsanız 500 görüntüleme 50 tıklama alırsın. Google'nun avantajı ise sizin potansiyel müşteriniz olan kullanıcının sizin servis ya da ürününüze ihtiyacı olduğu anda doğrudan karşısına reklamınızı çıkarmak. Çok ciddi bütçeniz yoksa min 1000 2000 TL lik harcama ile sadece az biraz öğrenmiş olursunuz. Sonrasında bir şey çıkartırsınız.

Eğitim Seti.

https://www.freetutorials.eu/ultimate-google-adwords-course-2017-stop-seo-win-with-ppc-3/

Bu işi yapmak isteyenler içinde 

https://drive.google.com/open?id=1eMCIeT5NO27PE0aGNpu92N4izFpWK-Yu

CİDDİ SERMAYE GEREKTİREN Saçma sapan amazon işine hurra edeceğinize Akıllı olarak eğitim ile kendinizi geliştirererk bu işleri yapmanız çok daha doğru 

YA DA HERHANGİ BİR PROGRAM ÖĞRENİP PHOTOSHOP VİDEO EDİT GİBİ İŞLER İLE JAVA İŞLERİ. 

EN KÖTÜ İHTİMALLE PARA KAZANAMASANIZ DA ÖĞRENDİĞİNİZ YANINIZA KAR KALACAKTIR.

Hocam google drive ile paylaştığınız şey nedir ? indirdim ama içinde farklı farklı dosyalar çıktı o yüzden size danışmak istedim

“Bâkî kalan bu kubbede bir hoş sadâ imiş”(Gazel-i Baki)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CISSP
    CISSP's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=ASX2U9N6EGg&list=PL6Z4q0Rsht8d5AHn-Bvx_ptdLRbLPGYh3 

Upload Devam Ediyor buyurun

CISSP tarafından 27/Ara/18 22:36 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 1774 Toplam Mesaj: 7
google kupon adwords adwords