folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Google Adwords Reklam Yrd.

Google Adwords Reklam Yrd.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gizlice
    gizlice's avatar
    Erkek

Merhabalar google adwords da turkıye de olarak reklam verıyorum ama turkıye ve iç pisayalardaki krizlerden dolayı mal satmak zorlaştı bunun için hedef olarak balkanlar vs ülkerde adwors reklamı vermeyi planlıyorum ama dil olarak ceviri ve sistem nasıl ıslıyor sadece ülke konum secip türkçe yazsam dil cevirisi veya traslate ıs gorurmu tıklama alabılırmıyız 

gizlice
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karakutu
    karakutu's avatar
    Erkek

kısa kalıplaşmış cümleleri çevirebilirsin, hem hata oranın aza düşmüş olur hemde anlaşılır olur kafa karıştırmaz tabi sektörünüzü bilmiyorum. 

Mevzu derin | Papikolas Planet
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ar0fer
    Ar0fer's avatar
    Erkek

Hocam vereceğin reklama göre değişir ama bence kendi dillerinde reklam yap.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek

Reklamı kendi dilinde yap eğer hedef kitlen Türkçe biliyorsa. Çünkü, sırf Türkçe dışı reklam çıktığın için, tbm tekliflerini uçuracak Google. 4 kuruşa alacağın tıklamayı, 20 cent olarak gönderecek. Seni ortalama altında kaldın diye düşük aranma hacmi diye uyarı koyacak anaktar kelimelerine. Yani bir anlama, teklifi yükseltmeye zorlayacak seni. Zaten lokasyon farketmeksizin, Türkçe vereceğin reklamdan hedef kitlendeki adam illaki reklamına tıklayacaktır.

Makaleyaz.Net - Türkiye'nin Makale Alım-Satım Platformu
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

ne satıyorsun ?

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gizlice
    gizlice's avatar
    Erkek
    karakutu bunu yazdı

kısa kalıplaşmış cümleleri çevirebilirsin, hem hata oranın aza düşmüş olur hemde anlaşılır olur kafa karıştırmaz tabi sektörünüzü bilmiyorum. 

Eyvallah hocam sektör plise sineklik yapı inşaat gibi 

gizlice
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gizlice
    gizlice's avatar
    Erkek
    Ar0fer bunu yazdı

Hocam vereceğin reklama göre değişir ama bence kendi dillerinde reklam yap.

Eyvallah hocam kendi dilimizde yapacagız zaman coğu müşteriler türkçe bilmiyor sıkıntı olup boş yere para harcarız gibime geldigi için konu actım

gizlice
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gizlice
    gizlice's avatar
    Erkek
    C_e_Z_a bunu yazdı

Reklamı kendi dilinde yap eğer hedef kitlen Türkçe biliyorsa. Çünkü, sırf Türkçe dışı reklam çıktığın için, tbm tekliflerini uçuracak Google. 4 kuruşa alacağın tıklamayı, 20 cent olarak gönderecek. Seni ortalama altında kaldın diye düşük aranma hacmi diye uyarı koyacak anaktar kelimelerine. Yani bir anlama, teklifi yükseltmeye zorlayacak seni. Zaten lokasyon farketmeksizin, Türkçe vereceğin reklamdan hedef kitlendeki adam illaki reklamına tıklayacaktır.

Merhaba hıcam hedef ülkeler türkçe bilmiyor genelde ortak dil ingilizce ozaman ilk etapta türkçe verip durumu kontrol edip ona göre ilerleyen zamanlarda ingilizce veya o ülkenin dilinde vermek whatsapp üzerende iletişimle traslate cevirip konusmak 

gizlice
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gizlice
    gizlice's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı

ne satıyorsun ?

Merhabalar Plise sineklik ve Plise perde malzemesi toptan

gizlice
Toplam Hit: 816 Toplam Mesaj: 9
adwors reklam