folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Google Arama Sonuçları Farklılıkları

Google Arama Sonuçları Farklılıkları

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VEXTA
    VEXTA's avatar
    Erkek

Hocalar yamulmuyorsam yeni fark ettim üzere  evde yaptım google aramasıyla ofiste yaptım google araması sonuçlarında  farklılıklar çıkabiliyor.Sizde de böle mi yoksa ofiste salakların biri malware tarzı bişiy mi yedi sormak istedim. Farklılık sayfa başı  3-4 site  sanırsam.Yoksa google pc ye göremi arama sonuçları gösteriyor . ( her iki tarayıcadada google oturumum açık )

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo

Oturum farkı varsa daha önceki aramaların gezdiğin siteler vs hepsiyle birlikte  ortak bi search çıkartıyor ( fazla atmış olabilirim ama en azından daha önce girdiğin sitelere göre çıkartıyor ) 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gafman
    gafman's avatar
    Erkek

Çereze göre değerlendirebilir. Oturumun açık ama çerezler bilgisayar da kalıyor bildiğim kadarıyla. Bir de o pc de yaptığın aramalar ve işler ile kişisel pc ile yaptıkların farklıdır.

Google bazen korkutmuyor değil :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Retro
    by_Tet
    by_Tet's avatar
    Erkek

Hocam şöyle söyleyim, bir ortamda 5 kişiyiz konu dmt'den açıldı. Birisi dur bi bakayım deyip telefonunu açtı arattı.

Sonrasında ben de bakayım dedim aramaya d yazdım bunu mu demek istediniz diye dmt çıktı. O gün de telefonumu yeni formatlamıştım, daha önce dmt arattığıma eminim vs. Sonra başka yerde denedim. D yazınca dmt tabiki gelmiyor.

Yani aynı ağdan bağlanmaya, baz istasyonlarından alınan yer/mekan bilgisinden tut geçmiş girişlerine kadar herşeye bağlı bu zıkkımın sonuçları.

Farklı olmasın diyorsan gmail girişi yap. Heryerde senkronize ediyor

iyibu! yeniden..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek

baba herşey olabilir bunun algoritmasını yazanlardan baskasının bilebileceği şey değil 

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Toplam Hit: 969 Toplam Mesaj: 5
google arama motoru